Pitääkö TPS:n peliin varata liput miten ajoissa, että saa paikat? Vai onko hajapaikkoja vielä juuri ennen peliä saatavilla? En ole aikoihin käynyt.
TPS peliin liput
6
328
Vastaukset
- Anttitältpuoljokke
Turkuhallissa on 10.000 paikkaa.
Parhaat mieleiset paikat näet katsomokartassa. - tyhjähalli
7000-8000 paikkaa aina vapaana.
- Mailapää
Käyks siäl joku kattomas pelei viäl? Aikamoist sähellyst ollu täsä taas. En kyl maksais mittä lipust.
- truthist
Ei siellä ole noin paljoa paikkoja (7000-8000) ole auki, kuten yllä joku väitti, sillä yläkatsomot ovat yleensä suljettuina nykyään. Vain alakatsomoon pääsee ne muutamatuhatta ihmistä, ketkä kulloinkin olevat tulossa.
- Paikka1084
Yläkatsomo oli eilen auki.
10.2. pääsee puoleen hintaan katsomaan ässäkortilla osuuskauppamme lipun myynnin kautta. Wiklund ym. - tuumin
Miksi kukaan menis noitten ns.pelejä kattomaan? Ja vielä näkis lipunvarauksen vaivan? Ja vielä MAKSAIS niistä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081726Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031723Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031635Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541416Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341372Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii472941Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50934Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115896Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai297869Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347823