Rakastan sua <333
Maailman kauneimmalle naiselle
25
817
Vastaukset
- rottatolonen
Olen homo
- eihaittaa
Oo rauhassa.
- mainostaisittäällä
Jos sulla on vaan tylsää ja haet huomiota.
Pedarina tuskin
- Eikaiminulle
Joskus vaan tuntuu että joku liehittelee kehumalla minuakin noin, mutta eihän ne ole kuin sanoja,,,
- kamalintaon
seksyinkaunein nainen.
- illuusioitsestäsäilyy
kamalintaon kirjoitti:
seksyinkaunein nainen.
Tuota mieltä on huonosti itsetuntoinen ja epävarma mies, joka vielä alkoholin kyllästämänä kuvitteli itsestään liikoja, kunnes heräsi siihen todellisuuteen ja hirveään rimakauhuun aamulla itsensä kanssa miettien, että pakko saada juotavaa, jotta
- Eikaiminulle
illuusioitsestäsäilyy kirjoitti:
Tuota mieltä on huonosti itsetuntoinen ja epävarma mies, joka vielä alkoholin kyllästämänä kuvitteli itsestään liikoja, kunnes heräsi siihen todellisuuteen ja hirveään rimakauhuun aamulla itsensä kanssa miettien, että pakko saada juotavaa, jotta
Aha, että mieskö kuvitteli?, no ei se mitään jos mies kuvitteli, mutta minä kun olen nainen. Enkä tarvii puseroni alle kurkistella todistaakseni sitä ;o).
- Elluhalloyb
Hyvä mies..
Just noin puhutaan naiselle....jee...
Joku osaa...♥👍 - Ethänsinä
ole möhlijää nähnytkään, kun tuonkin osasit noin kauniisti muotoilla.
- Möhlijä
Jos en olis möhlijä eipä tarvis täälä kirjotella.....
- Flows
On Ihana viesti🌷
- ihanille
Ihana nainen saa ihanan viestin :)
- Flows
Muista sanoa Se myös hänelle kasvotusten🌷
- TommonenImarteluSukkaa
Ei noin voi sanoa naiselle, luot isot paineet olla oikeasti tosi kaunis aina, enkä usko että kukaan haluaa olla rakastettu ulkonäkönsä takia.
On kiva kyllä välillä kehua toista, mutta tusota menee maku eikä sitä kuitenkaan usko eikä usko sitten muitakaan kehuja.
Kaikki naiset löytää itsestään vikoja ulkonäöstään ja uskoo että muutkin huomaa ne.- samoinnäen
Mä voisin ajatella vähän noin. Mutta olenkin vähän hanksla ehkä ajatuksiltani. Jos pärjäö hyvin ihan missä vaan niin täytyy heti kehittää itseään paremmaksi. Mutta aloitus on kiva. Kyllähän rakkaan näkee kauniina rai komeana, vaikka hän ei sitä ehkä kaikille olisikaan ja miksi pitäisikään olla.
- munmielesteinoin
Mun mielestä ihmiset voisivat opetella sanomaan vain "kiitos". Kyllä kai jokainen tietää, että ei ole maailman kaunein ihminen ja ymmärtää myöskin sen, että toinenkaan ei oikeasti ole sitä mieltä. Mutta jos joku sanoo oikeassa elämässä jotain noin kaunista, niin sanokaa "kiitos". Ei sitä tarvitse lähteä ylianalysoimaan.
- Näinajattelen
Kyllä minusta on oikeinkin kivasti sanottu. Ja vielä parempi, jos kertoo joskus sen kohteelle itselleenkin. Mun mielestäni huomaavaisuus on ihanaa, harvoin miehet sitä kovin paljon harrastaa muutenkaan, varsinkaan jos heti tyrmätään tyyliin, en kyllä ole, älä siinä imartele.
Omasta mielestäni rakastamani mies on maailman komein ja miehekkäin mies. 💜 - enkäsitäteitä
munmielesteinoin kirjoitti:
Mun mielestä ihmiset voisivat opetella sanomaan vain "kiitos". Kyllä kai jokainen tietää, että ei ole maailman kaunein ihminen ja ymmärtää myöskin sen, että toinenkaan ei oikeasti ole sitä mieltä. Mutta jos joku sanoo oikeassa elämässä jotain noin kaunista, niin sanokaa "kiitos". Ei sitä tarvitse lähteä ylianalysoimaan.
Eli epätotuudesta ja epärehellisyydestä pitäisi kiittämän? Oi aikoja oi tapoja.
- der.muehli
Turvallista se on vain täällä avautua. Ei tule käsilaukusta päin näköä. 😅
- sesiitä
Palstalla asian ilmaiseminen on kuin pieru saharassa
- Möhlijä
Sä ootku pieru saharassa. Asian ilmaiseminen palstalla on korkeintaan ryssä ikeassa vakkei mitään järkevää synny, ainaki sai ilmasta itseään
- Naisetonnaisia
Se on yleensä niin jos naisen puheita kuuntelee niin väärin menee aina..
- Kivastikirjoitettu
Onhan tuo kauniisti sanottu. Samaa mieltä kuin joku aiemmin kirjoittanut, että ei pidä analysoida liikaa saamiaan kohteliaisuuksia. Tuskin aloittajakaan tarkoitti, että ulkonäkö on ainoa mikä häntä kiinnostaa. Rakastamansa ihmisen näkee kauniina / komeana, vaikka ei hän muiden silmään olisi niin ihmeellinen.
Minäkin ihan taviksen näköinen, lyhyehkö naisenpätkä, monilla ulkonäkövirheillä, luonnevioista puhumattakaan, mutta on minuakin kauniiksi kutsunut ihminen, joka on minua rakastanut. Tunteideni kohde on puolestaan komea, mutta hän on myös fiksu ja mukava, jotenkin vain niin ihana kokonaisuutena, että hän vetää mua vain koko ajan enemmän puoleensa.- Möhlijä
Juuri näin rakastan koko pakkausta enkä vain pelkkää kuorta :) vaikkei siinä kuoressa mitään vikaa olekkaan
- Blondianyway
Sorry beibe en oo 25v blondi 🤤
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081713Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031701Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031609Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541413Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341370Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii466926Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50926Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115895Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai296862Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347822