Laita T-mies mulle viesti

pakko avautuu tästä jutusta jollekki. Tuut illalla vaikka tohon mun parkkipaikalle, niin tuun siihen ulos, tai sun autoon. En hyökkää sun kimppuun😁
5319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikäpä naisen mieltä painaa?
Pistä itse viesti että tiedän olevani tervetvetullut!

Äänestä

Meneekö ksuomi?

Äänestä
  • Melkein ois muuten voinu mennäkin, mut mulla ainakin on vähän suorempia tapoja ottaa yhteyttä sitte ku uskallan :D

    Äänestä

N akanreuhka se taas T äijää vainoaa, eikö T kantiksessa enää näy, vai onko sulle kaljamahaiselle akanpaskalle annettu sinne jo porttikielto???

Äänestä
  • Hah :D Yhteenkään paikkaan ei oo porttaria, enkä itsekän juuri enää kantiksessa käy.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


painaa-mieltä kirjoitti:

pakko avautuu tästä jutusta jollekki. Tuut illalla vaikka tohon mun parkkipaikalle, niin tuun siihen ulos, tai sun autoon. En hyökkää sun kimppuun😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu