tunnettaisiin samaa? Ja kaadetaan tää hyvä litku viemäristä alas, kun et saatana voi puhua mitään mun kanssa 😘
Mitä jos me molemmat
Haaveillaanvaaneimuuta
11700
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei kaadeta litkua viemäriin! Ollaan kärsivällisiä. Kyllä tämä tästä lähtee menemään eteenpäin.
Ei lähe.
Saatana ei puhu. Sen keinot on hienovaraisemmat ja paljon paskemmat. Litkut sinne tai tänne, mitä väliä. Maailma ei pelastu kuitenkaan.
Oletko mies?
Niin sinähän varmaan olet hänelle sitten puhunut, kun olet valmis häntä syyttelemään.
teetä ikävä ja haluisin puhua sille.
Olen miettinyt että lähetän sulle viestin monta kertaa, mut ei vaan pysty, toivotaan et jompikumpi tekee sen pian. On tää niin raastavaa
Sama täällä. Monesti miettinyt, että laitan viestin, mutta en vaan ole voinut sitten tehdä sitä.
Täällä kans sama :(
Mulla on ihan järkisyy kyllä myös siihen, ei pelkästään mikään turha ylpeys tai ujous tai epävarmuus. Viimeksi kun juteltiin, hän oli ainakin silloin seurustelusuhteessa.
Et jättäisi yhtäkkiä noin huomioimatta, jos tuntisit samaa. Ja tuo asiallinen tylytys. Ei yksikään käyttäydy noin ihastustaan kohtaan. Joten tämä jäi nyt tähän