Deekut älkää valehdelko!

Kyllä tekin kaikki olette jo sen ensimmäisen kossun naamaanne vetäneet kuten minä mutta jos valehtelusta tulee parempi olo niin olen sitten uskovinani että omenamehuahan te kaikki muut juotte
3430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täysin pimeä juttu.

Ei sinun tarvitse olla uskovinasi.

Olen todella nauttinut alkoholia.

Äänestä

Olen juonut jo mäyriksen ja koht baariin :)

Äänestä

Tulin juuri autolla ja nautintoaineita ei ole juotu. Mitä sitä aikainen ihminen tänne soopaa tulisi kirjoittelemaan, kakaroitten puuhaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TenuNenä kirjoitti:

Kyllä tekin kaikki olette jo sen ensimmäisen kossun naamaanne vetäneet kuten minä mutta jos valehtelusta tulee parempi olo niin olen sitten uskovinani että omenamehuahan te kaikki muut juotte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu