Ennusta teidän tulevaisuus?
Kristallipallo gallub 2
Kaivattusi_ja_sinun
3140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuollainen riippuu varmaankin täysin omasta itsestäni, että mitä oikeasti haluaisin tehdä, koska on ongelmallista jos ei ole ketään erityistä tyttöä.
... elokuvajuttujen ideointi: menepä työhaastatteluun, lyöt pöytään täydellä voimalla ISON muovisen lelupanssarivaunun, ja sanot: "Näillä taistellaan!"... toinen kaivaa laatikosta vielä isomman muovisen tankin: Taistellaan vain.
Mitenkäs aamun herätys sitten: herää: kello on vasta jotain 0456 aamuyöllä, ei vielä jaksa herätä, menee kylpyhuoneeseen ja vahingossa melkein rikkoo oman pikkusormensa unenpöpperössä oven saranaan (melko mahdoton kuvitella, mutta totta kuin edesmennyt sammakko)..
No niin, tuollainen hauska elokuva: tyttöjen empatia ehkä puuttuisi tuollaisesta, muuten olisi hyvä.
Työhaastattelutilanne kuulostaa niin kuin Niinistön ja Putinin tapaamiselta. Kummalla oli iskeä pöydälle isompi lelupanssarivaunu? Voinemme vain arvailla. Varustelukilpailu tarkoittaa presidenttien kielellä sitä kumpi arvaa ottaa suuremman muovisen panssarivaunun salkkuun mukaan..
"But deep inside i've known we'd be back to set things straight" lauletaan jossain laulussa. Näin sen on pakko olla.