En tiedä mitä ajattelet. Tai tunnet. Kumpikin ovat jääneet minulle mysteeriksi. Pelkään, että olit kuitenkin lopulta samanlainen kuin muut, että leikit tunteillani. Et ehkä tarkoittanut, mutta se oli vain mukavaa, että joku välitti ja ihaili? Vähän jännittävääkin. En pitänyt sinua sellaisena, mutta...
Kunhan kuljin ohi ja ajattelin.
Kirjoitettu kirje
12
1207
Vastaukset
- tunnisteita.peliin
missä kuljit ohitse ja milloin.
- eipaljonpaskaakaan
paljonk kuuluu sulle?
- mietitarkemmin
Jaa, kumpikahan se leikki.
- ilman.postimerkkiä
Joo mietin. Meistä kahdesta vain toinen kertoi suoraan tunteistaan ja toinen antoi ymmärtää rivien välistä käytöksellään. Leikkiä?
- ei_jatkoon_
ilman.postimerkkiä kirjoitti:
Joo mietin. Meistä kahdesta vain toinen kertoi suoraan tunteistaan ja toinen antoi ymmärtää rivien välistä käytöksellään. Leikkiä?
niin yleistä tuo.
- thequesswho
Kerroit tunteistasi saamatta vastakaikua. Voisko siitä vetää sen johtopäätöksen ettei kiinnosta, ja ehkä jopa kuvittelit rivien väliin asioita.
- ilman.postimerkkiä
Kyllä, hyvinkin todennäköistä. Olisin vain halunnut kuulla sen suoraan häneltä.
- postimerkitön
ilman.postimerkkiä kirjoitti:
Kyllä, hyvinkin todennäköistä. Olisin vain halunnut kuulla sen suoraan häneltä.
Minäpä olen saanut postimerkittömiä pikkukirjeitä eräältä naiselta lähimenneisyydessä...Mutta tuskin hän olet.
- a.stamp
postimerkitön kirjoitti:
Minäpä olen saanut postimerkittömiä pikkukirjeitä eräältä naiselta lähimenneisyydessä...Mutta tuskin hän olet.
Joulukuussa?
- ihmetouhuu
Leikkijät ja pääkeisssit tekevät useimmat aloitukset. Syyllistävät narskut hyvin esillä joka *itun päivä...
- pata.kattilaa.soimaa
Jos ei mitään fiksua sanottavaa löydy niin miksi vastata lainkaan?
- tykönäkuulutarina
Leikki oli mitä oli. Koita nyt jo lopettaa tämä leikki. Sinähän tätä sirkusta vedät leikkien. Tajuan että alistat vain minua. Kuten itsekin koit aikanaan etkö muka muista? Ei sun tarina ihan niin ollut kuin väitit. Ja se mistä tiedän on se kun toinen kertoi ihan eri tarinan teistä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815