niin palavasti, että tekisi kipeää olla erossa. Yleensä miehet elävät vain työlleen ja nainen ei merkitse mitään. Huolet voi hukuttaa töihin.
Eikö miehet koskaan rakastu
3
220
Vastaukset
- LahtinenJakonekivääri
Sillä lailla nyt hyppimään..jäniksiä luulee olevan:) hi hi hii
- kaikkihaponkestävää
Tuollaisesta voisi tulla mieleen juttu jossa oli hieman epäonnistunut biometrinen lentäjän tunnistus, Eurohävittäjä Typhoonissa, lentokone tunnistaa väärin lentäjän sanonnan, ja luulee että lentäjä käskee "ammu heti kaikki aseistukset nyt heti".
Erittäin hyvä materiaali ruoanlaittoveitsissä on tuollainen "happo", joku vanha tuttu metallimies sanoi että, tämäkin on "happoa", eli haponkestävää terästä tämäkin sun juttu, valimoilta saa tuollaista korkealaatuista terästä, tulee hyviä veitsiä ruoanlaittoon tuosta materiaalista, kyllä.
- yipp
No aika raju väite aloittajalla. Niin miehissä kuin naisissa on heitä, jotka rakastuvat oikein kunnolla, ja sitten on heitä, joille työ on suuri intohimon kohde, ja ihmissuhteet tulevat vasta kakkosena, eikä näilläkään henkilöillä mitään ylemmyyden tunnetta toista ihmistä kohtaan ole. Rakastuvat yhtä lailla mutta eivät niin välitä siitä liian tiiviistä kotiin ja puolisoon käpertymisestä. Ehkä mieluiten ottaisin puolisoksi työintohimoisen ja harrastuksiinsa suuntautuvan kuin semmoisen, joka satsaa kaiken sata lasissa minuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081683Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011635Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011544Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541405Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341365Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48901Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii448885Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293835Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818