Tähän on tultu tässä maailmassa. Täysin kuutamolla oleva celebrity model väittää että mukillinen sitruunavettä "heleyttää ihoa" ja "vähentää tulehduksia".
Olisikohan aika pistää tämä puoskari lepositeisiin?
Sitruunavedestä valtavia hyötyjä
14
509
Vastaukset
Ei, tällä kertaa vinttimölli on oikeassa. Ja kyllä, olen samanlainen, eli nautin aamulla ensiksi kupillisen vettä johon on sulatettu sitruunansiemen. Sen jälkeen litkin pitkin päivää vihreää teetä. Useita kupillisia. Jopa yhteensä noin 5 litraa. Kaikki tulehdukset ovat poistuneet. Ihoni on heleä. Lisäksi nenäni on kasvanut upean naisellisiin mittoihin.
- Tiedettyjo2015
just niin, uskokoon ken haluaa:
http://www.iltalehti.fi/pinnalla/2015011219008281_iq.shtml
artikkelissa sanotaan ihan suoraan, että hölynpölyä - TaistoJumula
Vedän 3 pottua viinaa päivässä ei tunnu tulehdukset missään.
Tässön ilmaanen vinkki, seleprity etanol modelilta.- oululaisetsentietää
No sen taidon sinä Kosonen osaat.
- TaistoJumula
Elä oo pöljä!
- Superihminen
Eikö tämä sama ”neuvonantaja” joskus väittänyt että hän kihnuttaa 10km joka aamu sillä 50 vuotta vanhalla kuntopyörälläkin?!
- jaskan.tekarit.kestää
Mun tietääkseni on ihan tutkittua että sitruunan lipittäminen aiheuttaa hampaisiin kiillevaurioita.
- lääkkeilläavohoidossa
Kas kun ne on uskaltaneet laskea aloittajan lepositeistä irti.
lääkkeilläavohoidossa kirjoitti:
Kas kun ne on uskaltaneet laskea aloittajan lepositeistä irti.
Miksipä ei uskaltaisi kun iho on heleä ja tulehdukset ovat kadonneet?
- Tuplajuntti
Lopettakkaa löpinät ja jakakaa minullehhiin se sitruunamehun ohoje! Mitenkä sitä tehhään? Pittääkö vejen kanssa läträtä? Ossaanko minä? Kait minähhiin ossoon jos Jasminna!
- Kokkikolmenelonen
Keität ensin veden ja lisäät siihen sitruunamehua.
Tirsk. - Kokkikolmenelonen
Jos Aussia tarkoitat niin lentokoneista niitä voi metsästää Jasun reseptillä. Jasun ohjeeseen voit ostaa valmista sitruunamehua kaupasta.
- släpp
Sitruunavettä voi olla käyttää diureettinä, eli nesteitä poistavana aineena. Pissattaa ihan pirusti, joutuu juoksemaan vessassa tasaiseen tahtiin. Toki se auttaaa aineenvaihduntaa ja poistaa kuona-aineita kehosta, mutta ei tuo ole mikään uusi keksintä, eikä sillä saada aikaan kovin merkittäviä tuloksia.
- CarolineSherman
Jasmin. Lopeta alkoholi ja rööki jos haluat oikeita vaikutuksia. Pullatkin tauolle vähäksi aikaa? Johan loppuis turvotuskin. Muutama pisara tuoretta sitruunamehua tuohon amatsooniin ei taida tehota..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658