Verovelvollisuudet suoritettu

Suvereniteetti varmistettu. Kenelläkään ei nokan koputtamista.

Vapaa kuin taivaan lintu.
21570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tekee mitä haluaa, muut mitä uskaltaa Ei lakkoile ja haihattele..

Äänestä

Moni pyörtyisi jos kuulis kuinka Tauno maksaa. Tauno The King of Verotoimisto

Verotoimiston likat elättää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TaunoTuju kirjoitti:

Suvereniteetti varmistettu. Kenelläkään ei nokan koputtamista.

Vapaa kuin taivaan lintu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu