Kiinnostaako muitakin miehiä vanhemmat naiset siis maturet ja millaisia kokemuksia teillä oli yli 40 vuotiaista rouvista kuulemma hyvää seuraa sängyssä.
Miehet kertokaa kokemuksia ja naisetkin kertokaa oletteko olleet nuorempien kanssa?
Varttunutta naista löytyykö
6
3060
Vastaukset 6
- Maturelover9090
Kokemuksia ei ole mutta kiinnostaa kyllä, ehkä se joku päivä osuu vielä... itse olen 27v mies. Kovasti tekis mieli saada vähintään blow/titjob joltain uhkeelta maturelta ;)
- 23vuotias
Kuinka vanhaa olisit valmis naimaan?
Ja pitääkö olla hyvin säilynyt.- Maturelover9090
Olikohan tää nyt suunnattu alottajalle vai mulle? Mutta itsellä ei ole ikärajaa, tapauskohtaista iskeekö ;)
- Rakastaja2424
Hyviä kokemuksia on ite olen päälle 20 kymmentä ja rouvat ollut 40-55 vuotiaita hyvin säilyneitäkin löytyy ja osaavat asiansa tiukkojakin osaavat olla. Rouvat ovat ihania! nuoremmat neidit saisi ottaa oppia.
Löytyykö rouvia täältä?? Ikä vaikka 38. - Aamuyöllä
40v naiset todella kuumia estottomia halukkaita kumppaneita. On taitoa sekä tietoa, todella suloisia. Mikäli vielä sitä kemiaa niin vau.
Itse olen 43v mies ja kyllä kiinnostaa 50-60v tavallaan hyvin säilyneet naiset.
Olen kyllä päässyt sillon nuorempana noin 25v naimaan 45v naisen kannssa ja muidenkin itseäni vanhempien rouvien ja neitien kanssa. Kyllä se aina kokemattoman voittaa!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51841
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍83781Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust15690Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,2654Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.1564- 56541
- 70523
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it183522Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista24486Ihmettelen tämän palstan naisia
Kun ne uskovat olevansa jotain niin ihmeellistä ja hienoa. Ja että kaikki naiset on niin upeita ja hienoja. Että mistä83479