Apua kotisi sisustussuunnitteluun Helsingissä?

sisustusopiskelija

Etsin pientä sisustuskohdetta sisustussuunnittelukurssini lopputyöhön. Jos sinä/perheesi tai ystäväsi kaipaat apua oman kotisi sisustusratkaisuihin niin laita viestiä. Sopiva kohde olisi pienehkö asunto tai osa isommasta asunnosta Helsingissä. Olen itse kypsään ikään ehtinyt alanvaihtaja. Esimerkiksi:
- Olet eronnut/muuttanut pienempään/et viihdy kotonasi etkä keksi miten sen saisi viihtyisämmäksi/kotisi toiminnot ja kalustejärjestelyt kaipaavat muutosta /olet hankkimassa uusia kalusteita tms.
-Olet suunnittelemassa remonttia esim. keittiöön tai pintoihin tms.
-Olet myymässä asuntoasi ja kaipaat asuntosi ilmeen kohottamista tai stailaamista.

Tulen käymään valitussa kohteessa, käymme yhdessä läpi kotisi haasteet ja toiveesi ja budjetin ja mittaan samalla kotisi. Tarvitsisin myös kopion asuntosi pohjapiirroksesta. Lopputyönä teen kirjallisen suunnitelman sisustusehdotuksistani toiveittesi pohjalta.

Jos kiinnostuit, laita viestiä jossa tiedot asunnostasi, sen haasteista ja toiveistasi, pohjapiirros ja yhteystiedot, mahdollinen budjetti ja aikataulu.

0

1435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

        Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
        Maailman menoa
        249
        14234
      2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

        Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
        Maailman menoa
        63
        7235
      3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

        10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
        Maailman menoa
        203
        7015
      4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

        Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
        Maailman menoa
        41
        5049
      5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

        vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
        Maailman menoa
        111
        4829
      6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

        kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
        Maailman menoa
        75
        4694
      7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

        Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
        Maailman menoa
        80
        4405
      8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

        * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
        Maailman menoa
        19
        4381
      9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

        Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
        Maailman menoa
        75
        4142
      10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

        viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
        Maailman menoa
        102
        3938
      Aihe