No mitäs suvakit tästä tykkäätte?
Tässä vasta hieno mies.
https://www.ess.fi/uutiset/kotimaa/art2418331
Seksirikollisten suojelijoita prrrrkkkele!!!
Törkeä seksirikollinen tämä?
13
841
Vastaukset
- liikaaHulluja
Uimahallissa tapahtuu!
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201612142200040813_ul.shtml- liikaaPersuja
Perussuomalaisten leirissä tapahtuu!
https://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/perussuomalaisten-tyomies-putkonen-avoimena-sikailustaan-join-rellestin-ja-olin-koukussa-pornoon/5290484#gs.vuJYaRk
- Kymä
Kun minä olen uimahallissa, miksi kaikki näyttävät vain kasvopuolen minulle?
- PehmeäKuinVauvanPeppu
Oletko yrittänyt saippuanpudotuskikkaa?
- Kymä
En. Mutta joskus on tullut mieleen, että open olisi pitänyt joskus pestä saippualla meikeläisen suu. Silloin minun koulukisaamiskehitykseni olisi ehkä pysähtynyt ja myös osaisin pitää oikessa kohdassa suukkini kiinni.
- PulpetinKannenAlta
Onko sinulla ollut koskaan vihanhallintaongelmia.
Tykkäätkö lyödä naisia ja lapsia? - Kymä
Ensimmäiseen kyllä, toiseen ei. Monia jätkiä kyllä tekis mieli tirvasta ja uimahallissa vähän muutakin.
- Kannattaa-kysellä
Oletko ajatellut luoda poliittista uraa?
Esimerkiksi ja nimenomaan perussuomalaisissa saattaisi olla kaltaisellesi vihanhallintaongelmista kärsivälle tirvastelijalle kysyntää.
Älykkyyttä ei välttämättä tarvita kunhan vaan värinäkö on kunnossa ja aggressiot kohdallaan. - Kymä
Ymmärrän, ymmärrän, mutta mitä sinä tarkotat? Eiku minkä värin näkökykyä sinä tarkotat? Minäkö tyhmä, nyt en kyllä ymmärrä. Tai niinku entinen poliisi sano: En mää mistään mittään tierä, mut kyl mää järjestyksen piän.
- HmmmmmEiMitäänHätää
Älä ole huolissasi. Ei haittaa, vaikka olisit jopa täyttä ymmärrystä vailla.
Se katsotaan vain eduksi.
Värinäkökään ei niin välttämätön ole, sillä kun tirvasee kunnolla niin lopullinen värihän on aina punaisenkirjava.
- MikollaKasvaa
Oriveellä on tullut kuorma piriä perjantaiksi kun vihreiden sylki alkaa taas vuotaa totuuksia reikäisen hampaan kolosta.
Arkikäyttöön kukkaa kasvattaa nää vihreät puutarhurit ja siihen on hyvät mahdollisuudet koska oriveteläiset ovat uteliaita mutta kuitenkin niin vähä-älysiä etteivät tunnista kukkaa- Peruskäyttäjä
Edellisen kirjoittajan täytyy olla vakikäyttäjä, kun tietää noin paljon ja tuntee aineet ja aikataulut.
- PiriäJaKukka
Peruskäyttäjä kirjoitti:
Edellisen kirjoittajan täytyy olla vakikäyttäjä, kun tietää noin paljon ja tuntee aineet ja aikataulut.
Joo kyllä käytän kaikkea mahdollista. Tervetuloo suuri maailma Oriveelle, täällä on mahdollisuuksia jos on suvaitsevainen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135