Cern tuhoaa ihmiskunnan. Laite jos aktivoidaan niin sieluni varastetaan pedofilialla. Vauva sivustolla on satanistejä ketkä tukevat CERNIÄ ja se on heidän elämän ilo mistä kaikkien pitäisi luopua. Laite on turha ja vaarallinen ihmiskunnalle. Minä tiedän missä on maailmankaikkeuden avain. Jos se otetaan sieltä missä se on niin se katoaa eikä tötä arvoa enää ole. Sitten asiat ovat mullin mallin. CERN TUHOAA MINUT. Jos laite aktivoidaan niin se tuhoaa minut. Emme voi päästää ihmistä laitteen sisälle. Sen jälkeen alkaisi sielun riistäminen. Meidän pitää pysäyttää tämä laite ja nämä ihmiset sekä vaatia amerikalta apua maapallon ihmisten äänestämisellä seuraavasta kuninkaasta.
CERN TUHOAA IHMISKUNNAN.
18
661
Vastaukset
- Anonyymi
Ota pari rauhoittavaa ja mee nukkuun huomenna kaikki on jo toisin!
- Anonyymi
Venäläinen rulettk täydellä lippaalla ei tekisi sinullekkaan pahaa.
- Anonyymi
Kirjoittaja voi olla oikeassa. OUT OF SHADOWS dokumentti kertoo enemmän
- Anonyymi
Oleksää unohtanu mihin laitoit tinahattus vai onko se menny risaks?
Kipin kapin lääkärille uusiin se onnenpilleri resepti. Sittä kun huitaset niittä nameja naamaas niin maailma pelastuu.
Ainakin sun maailmas. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oleksää unohtanu mihin laitoit tinahattus vai onko se menny risaks?
Kipin kapin lääkärille uusiin se onnenpilleri resepti. Sittä kun huitaset niittä nameja naamaas niin maailma pelastuu.
Ainakin sun maailmas.Kiitos "kannustamisesta"! Ei sinunkaan elämä menisi huonompaan suuntaan jos pelaisit venäläistä rulettia täydellä lippaalla idiootti!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos "kannustamisesta"! Ei sinunkaan elämä menisi huonompaan suuntaan jos pelaisit venäläistä rulettia täydellä lippaalla idiootti!
Kerros viel mitä tekemist CERNillä on kuninkaallisten kanssa?
Sittten voit mennä vetään pääsi täyteen pameja ja ruveta nukkuun niin maailma pelastuu - ainakin sun maailmas. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerros viel mitä tekemist CERNillä on kuninkaallisten kanssa?
Sittten voit mennä vetään pääsi täyteen pameja ja ruveta nukkuun niin maailma pelastuu - ainakin sun maailmas.Sinun kysymyksesi ei ollut kuninkaallinen joten en vastaa kerjäämiseesi. Lopeta kerjääminen.
Kerjäämiseen ei voi vastata kuninkaallisesti. CERN kerjää kuninkaallisuutta mutta ei kysy kunknkaallisesti. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerros viel mitä tekemist CERNillä on kuninkaallisten kanssa?
Sittten voit mennä vetään pääsi täyteen pameja ja ruveta nukkuun niin maailma pelastuu - ainakin sun maailmas.Mitä tällä lojaalittomalla kysymykselläsi on tekemistä kuninkaallisten kanssa ja miksi CERN:llä ei mukamas olisi mitään tekemistä kuninkaallisten kanssa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinun kysymyksesi ei ollut kuninkaallinen joten en vastaa kerjäämiseesi. Lopeta kerjääminen.
Kerjäämiseen ei voi vastata kuninkaallisesti. CERN kerjää kuninkaallisuutta mutta ei kysy kunknkaallisesti.Nyt oot ottanu jo liikaakin pameja.
Et enää itsekäään tajua mitä sössötät. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä tällä lojaalittomalla kysymykselläsi on tekemistä kuninkaallisten kanssa ja miksi CERN:llä ei mukamas olisi mitään tekemistä kuninkaallisten kanssa?
Mietippäs sitä, pilvipää foliohattu. (๑˃̵ᴗ˂̵)ﻭ
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt oot ottanu jo liikaakin pameja.
Et enää itsekäään tajua mitä sössötät.blaa...blaa...blaa...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mietippäs sitä, pilvipää foliohattu. (๑˃̵ᴗ˂̵)ﻭ
blaa...blaa...blaa...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt oot ottanu jo liikaakin pameja.
Et enää itsekäään tajua mitä sössötät.Noitavainoja. Miltä tuntuu olla vainoaja?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mietippäs sitä, pilvipää foliohattu. (๑˃̵ᴗ˂̵)ﻭ
Ite olet. Se ketä sanoo niin on ite.
- Anonyymi
Aloittaja on nauttinut jotain muutakin kuin alkomahoolia?
- Anonyymi
Miksi olisin? Mitä vittua te vainoatte noilla selkärangattomilla kysymyksillä? Oletko itse vetänyt heroiinia, heroiininarkkari?
- Anonyymi
Nistejä kaikki aloituksen vastustajat. RahinistiRyssäÄhlämejä.
- Anonyymi
Onpa tasokkaita kommentteja. Voi voi.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1029629Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764957Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554702Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92431Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.02130Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051652- 451458
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota571391Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511387Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441306