Naapurin piskimies

Oot komee. Miks katoit mua noin ihanasti moikatessa, en saa sua mielestä. Aaah tulee mieleen vaikka mitä 😉harmi kun oot varattu 😂 muuten iskisin kynteni suhun mur 😂
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos piskimies tappelee piskinsä kanssa ja olet erehtynyt luulemaan toisin.
Piskit tarvitsevat ajoittain kuritusta, että pysyvät aloillaan.

Äänestä

no vaimo toisinaan rähistelee niin jotain voi kuuluakkin, mut se on vain elämää. olen sinut huomioinut mutta kaverini ei ole piski,se on reilu rakki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riitannekuuluuseinäntaa kirjoitti:

Oot komee. Miks katoit mua noin ihanasti moikatessa, en saa sua mielestä. Aaah tulee mieleen vaikka mitä 😉harmi kun oot varattu 😂 muuten iskisin kynteni suhun mur 😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu