Väyrynen, Väyrynen ja Väyrynen

Tämä politiikan ihmetyyppi, joka keksii jatkuvasti keinoja ollakseen julkisuudessa.

Kun henkilö on pahasti sairastunut vallanhimomaniaan, niin hän käyttäytyy näin.
10146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Minun ymmärtääkseni hän on saanut vähemmän vahinkoa Suomelle kuin muut poliitikot. Jos olen väärässä, niin valaiskaa, miten.
kiTOOs!

Äänestä

Kaikissa Euroopan maissa nosteessa ovat eu euro ja maahanmuuttokriittiset puolueet. Tällä hetkellä ehkä yli puolet eurooppalaista vastustaa eu liittovaltiota. Paavo kin haluaa jotta Suomi säilyisi itsenäisenä /jo luovutettu osa itsenäisyydestä saataisiin takaisin.

Äänestä

Väyrysellä on sama levy päällä ja purkaa ikuista katkeruuttaan ja vallanhimoaan.
Keskustan palstalla oli naseva mielipide mikä nauratti. Väykkä sopii parhaiten arkkuliikkeen mannekiiniksi. Joutais lopettaa joutavat vouhotuksensa. Ei nyt kepukaan tieten tahtoen lähde kymmeniä vuosia taaksepäin eläkeukon tahdissa.

Äänestä

No kun puolue on kohdellut Paavoa kaltoin ja media valehtelee. Paavo on siksi vähän pettynyt.

Äänestä

Lue Väyrysen blogi.

Äänestä

Vehviläinen käyttää Väyrys-setä oman fantasiaansa.Kuntaministeri.
Pikkujoulut ei näemmä ole unohtuneet,eikä tukiaisista maksettavat eläkeet.
Pohjois-Karjala meinaa jäädä tuki euroja ilman,kun pohjoisen tuki menee
Pohjois Suomeen.Rajat näyttää olevan Keskustan heikko lenkki.
Kyllä kansatietää on Väyrysen ajatus ollut jo Alkion oppien kautta.
Vehviläinen on unohtanut Alkion opit/Keskustan nyky johto yritää suuressa
viisaudessaan kääntää lentokonetta ja pudottaa Väyrysen koneesta.
Voipi olla että Sipilä tekee syöksyn,valtion-velkojen miljardejen kanssa.

Äänestä

kyllä sipiläkin on erittäin vallanhimoinen muttei siitä saa julkisesti kirjoittaa poistetaan heti

Äänestä

Paavo yrittää vielä saada kepun tolpilleen kun sipilä on ajanut keskustan Kokoomuksen apupuolueeksi. Ei ole enää mitään Kepua,vaan yksi ja sama kokoomus mutta tyhmät keput eivätole sitä huomanneet. Nyt on myöhäistä räpistellä kun paskat on housussa.

Äänestä
  • Onko Paavo saanut sinutkin hämärrytettyä?
    Paavolla on aina vain oma etu mielessä ei suinkaan Suomen tai minkään muun etu. Pohjaton vallanhimo ja itsensä nostaminen valokeilaan. Kuten narsistilla aina. Lisää valtaa ja lisää pätäkkää omaan kukkaroon.

    Äänestä

Paavo on oikealla asialla, siionisteja vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väyrysen-Kepulikonstit kirjoitti:

Tämä politiikan ihmetyyppi, joka keksii jatkuvasti keinoja ollakseen julkisuudessa.

Kun henkilö on pahasti sairastunut vallanhimomaniaan, niin hän käyttäytyy näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu