Suomi on hieno maa asua täällä on kuitenkin

omat vitsauksensa kuten somalit ja mustalaiset ja muu musta roskaväestö jotka eivät kuulu tänne .
15184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tähän asti kuonaväestöä on ollut sen verran vähän (joitakin kymmeniä tuhansia) ettei se ole juuri vaikuttanut työtä tekevän asemaan, nyt tilanne on täysin muuttunut ja Suomi joutuu ottamaan miljardeja lisää velkaa

Äänestä

Varmuuden vuoksi kannattaa kuitenkin pitää matkalaukku peruspakattuna ja köysi sängyn alla, jossa on solmut ja jolla voi kiivetä ikkunasta ja lähteä, jos sharian laki tulee

Peruspakkaukseen kuuluu kengät joiden korossa on iso nippu taaloja

Passi kun on voimassa vielä niin siinä ne tärkeimmät
Keksitkö vielä jotain muuta - ei kai Kanadaan tarvi viisumia?

Äänestä

Suomi muuttuisi vieläkin paremmaksi, jos persut muuttaisivat Syyriaan sille alueelle, jota Israel pommittaa.

Äänestä

Valkoinen suomi kuinka ihanaa aitanpolulla asteleva kantasuomalainen nainen eikä mikään huiviin käpertynyt nainen ollaan me suomalisia matut menkööt sinne mistä ovat tulleet teitä ei täällä kaivata.

Äänestä

vitsauksista vähäisimpiä ei ole persut....

Äänestä

Natsismi oli ja meni 1930-40 luvulla. Hei Persut, ootteko myöhäsyntyisiä.
Natsien rikokset ja kauheudet on jo nähty, sairas on se joka niitä vielä kaipaa.

Äänestä

Romaanit,,Somaalit,Muutkin mustaihoiset ja viimeisenämutta ei vähäisimpänä:Suvakit,,,niistä jos päästäisi,,olisi taas hyvä olla Suomalainen!

Äänestä

Todellakin.
Jos persut saataisiin muutettua Iraniin niin Suomesta tulisi ihana maa asua.

Äänestä
  • Aijaa,,sitten olisi hetipaikalla Suomessa ainakin1200000 mustafaa ,,mitenkähän kävisi,,olisiko kuitenkaan Niiiiiin ihanaa,,kun suvakkipoloiset jatkuvasti joutuisivat "vääräuskoisina koirina" raiskatuiksi tai tapetuksi? Eikä nämä ole niin tarkkoja onko mies vai nainen jonka raiskaavat..

    Äänestä

Persu on mielisairas hluuseri.. Joutais palauttaa Niuvalle heti, ei siitä tule hyödyllistä kansalaista.
Peruspomo tietää....;

Äänestä

Suomi on kyllä siitäkin hieno maa,,että järki-ihminen kuten minä saan nauraa vatsani kipeäksi suvakkien tyhmyydelle!! Ja voin sanoa,etten Lelu-Ramin juttuihin uskonut ikinä,,,kuten nämä tyhmimmistä tyhmimmät SUVAKIT,jotka paskahousulle jakelivat rahojaan!
Ei kai siinä mitään,,,saattaa Haloskankin naama olla "hieman" myrtyssä.
Varsinainen älykääpiö,,oikein " Kaikkiensuvakkien äiti"

Äänestä

Olen samaa mieltä edellisen kanssa suvaitsevuus alkaa olla kirosana muuaalla meillä on vielä jälkeenjääneitä seuraavissa vaaleissa on yksi puolue jok nousee samalla lailla kuten ruotsoindemokraatit.Puolue on Perussuomalaiset jos ei vielä joku tiedä .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valkoinensuomi kirjoitti:

omat vitsauksensa kuten somalit ja mustalaiset ja muu musta roskaväestö jotka eivät kuulu tänne .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu