40 ikäinen nainen vailla panoseuraa. Ei mitenkään erityisen timmissä kunnossa, eikä huomiota herättävän kaunis. Onko tavallisen näköisellä mitään jakoa löytää seksiseuraa?
Haluaako kukaan seksiä keski-ikäiseltä?
25
1706
Vastaukset
- Hardkuk
Kyllä kelpaa! Kaikki naiset ovat kauniita! Mistä olet? Olen 37v mies
- jtrjutyjy
Haluaa kyllä. Mutta älä ensimmäiseksi ole vaatimassa kasvokuvaa. Äläkä puhu että pitäisi olla kipinää tai kemiaa. Voin pitää panokumppanista kuin kaverista mutta syvempiä tunteita en anna kehittyä. Sillä ei pitäisi pannessa olla väliä onko miehellä mallin kasvot. Olen nussinut yli viisikymppisenkin naisen kanssa joka oli hyvä sängyssä ja nautimme seksistä ilman mitään ujostelua.
- 11111111111111111111111
Ihan varmasti haluaa!! Kerro vaan missä olet ja miten sinuun saa yhteyden niin siitä päästään eteenpäin.
- Nuolisin44
Kelpaa kyllä 45 v mies...
ota yhteyttä nimimerkin postilaatikkoon tällä samalla sivustolla
kelpaa s.posti löytyy nimimerkillä
- Biukkeli017
Kyllä kelpaa, kunhan itse haluat seksiä. Missäpäin asustelet ? Voisin naida sinua rajusti
haluaa tietenki. mut missä jamiten se on eri asia?
Tottkai kiihkeä nainen aina kiinostaa,kauneus on katsojan silmässä.Olen Pirkanmaalta ,ota yhteyttä niin suunnitellaan lisää.S-posti täällä toimii,niki ja suomi24.fi.
Tottakai haluaa. Yhteyttä vaan nimimerkki ja suomi24
- Jannu
Kyllä kun saiskin joskus sellaista puumaa joka nielee nuoren pojan sisuksiinsa ;)
Kyllä haluaa, missäpäin olet saatavilla
- timmissä
Tosimiehet tietää, että 4-kymppinen tavis on parasta a-laatua.
Pc-lihakset ”timmissä kunnossa” on tietysti laatuasia.
Omasta mielestään kauniit on yleensä huonoja panoja. Kelpaisi kyllä, kokonaisuus ratkaisee ei niinkään timmi kunto.
- mies40plus
Tietenkin kelpaa jos nainen on TATULOIMATON muuten siisi ja tervepäinen ,sitähän ei kannata edes kysyä onko terve alapäästä koska kaikki sanoo ettei minulla ole tauteja ja vaatii samaan hengenvetoon seksiä ilman kumia.
Hei,
Kyllähän se on niin, että reippaasti yli neljänkymmenen ikävuoden jälkeen nainen on kauneimmillaan. Kovin atleettisten perään en itse ole, eli toivetta on, että ikä näkyy myös vartalosta. Kumpua ja muotoa saa ja pitää olla.
Voit kirjoitella minulle nimimerkkini @gmail.com
// JustusHei vielä,
Olen tosiaan 26-vuotias mies.
// Justus- BumbumX
Mukavaa ja rentoa seksiseuraa vailla myös varattu 49-vuotias, nätti nainen Jyväskylästä.
Hei!
Täällä ois seurastasi kiinnostunut siisti 36v kundi :)
laitaviestii (nimimerkkini)@suomi24.fi- ajansit
todella kiinostunut ja vain seksiä ei muuta hakeva 49 mies hki seudun ydin ...
Parasta vuosikertaa Voit ottaa yhteyttä jos kiinnostaa.
- BumbumX
ptl45, miten saan siis suhun yhteyden?
- Isohuulinen
Haittaako runsaat häpyhuulet, tunnen itseni rumaksi mutta haluan seksiä. Ne ovat niin suuret että täytyy sormilla levittää, muuten niihin sotkeutuu.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.932178Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n452132Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501855Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 871283
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311110Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men591071- 68969
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285920