Naiset ei tykkää jos vanha mies sextailee 18 tytön

PornoAikuisille

kanssa oikeassa elämässä tai jos vanhalla tai keski-ikäisellä miehellä on rakkaussuhde noin 18v tytön kanssa. Kuitenkin hyvin monet naiset katsovat nettipornoa ja vibraavat itseään kun isomahainen pappa paneskelee nuorta tyttöä. Hyväksyttekö naiset jos teidän 18 v tyttö lähtee pornofilmiin näyttelemään. Esimerkiksi Lothar "saalistaa" jatkuvasti netissä halukkaita 18v täyttäneitä tyttöjä filmeihin ja näytöksiin. Mielestäni 25v olisi oltava alaraja noihin hommiin. Kyllä 18v on vielä selvästi lapsi ja monet tuonikäisistä varsinkin katuvat aikuisena kun tuli lähdettyä filmeihin. Nyt kolmen kuukauden aikana on ainakin viisi nuorta pornonäyttelijänaista kuollut epäselvissä oloissa. Jos vaikka 18v tyttö rakastuu tai ihastuu vaikka 40 v mieheen, siinä ei mielestäni ole mitään pahaa. Vanhempi mies pitää yleensä huolta tytöstä. Noissa filmeissä nuoret joutuvat liian koville monien partereiden yms kanssa kesken kehityksen. Ei kaikki nuoret harrasta seksiä mutta jotka harrastavat ikäistensä kanssa, ei ne suhteet kestä yleensä monta yötä. Rakkaussuhde eri asia. Jotkut rakastuneet nuorena ja rakkaus kestänyt koko pitkän elämän.

3

335

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen 41v sinkkumies,minulla on seksisuhde 22v vuotiaan tytön kanssa.meillä se toimii hyvin kun niina haluaa kokeilla kaikkea uutta ja minä tykkään auttaa siinä parhaani mukaan.niina on muutenkin unelmien täyttymys minulle kun tykkään nuorista pulleista tytöistä ja että niina on sellainen nyffomaani että saan panna parastani että pystyn sen tyydyttämään.

      • Ehkärakkautta

        Ettekö muuten tykkää toisistanne kuin vain yhteisestä seksistä.. Tuollaiset nuoret teinit jotka vasta olleet lapsia ja kehittyneet jo aikalailla naiseksi, ovat yleensä tosi söpöjä, rakastettava, niihin kiintyy. Niissä on vieläkin vähän lasta ja se on ihanaa kun ne tirskuu.Harva saa tai löytää söpöä noin 18 vuotiasta tyttöä, siis harva vanhempi mies. Minä ihastuin bussissa marraskuun kuudes päivä erääseen tyttöön, uskon että hän myös minuun. Olen nähnyt tuhansia tyttöjä tänä talvena mutta yksikään ei mene hänen edelle. Hän on ehkä monen mielestä tavallinen pissis mutta ei minun mielestä.


      • Ehkärakkautta kirjoitti:

        Ettekö muuten tykkää toisistanne kuin vain yhteisestä seksistä.. Tuollaiset nuoret teinit jotka vasta olleet lapsia ja kehittyneet jo aikalailla naiseksi, ovat yleensä tosi söpöjä, rakastettava, niihin kiintyy. Niissä on vieläkin vähän lasta ja se on ihanaa kun ne tirskuu.Harva saa tai löytää söpöä noin 18 vuotiasta tyttöä, siis harva vanhempi mies. Minä ihastuin bussissa marraskuun kuudes päivä erääseen tyttöön, uskon että hän myös minuun. Olen nähnyt tuhansia tyttöjä tänä talvena mutta yksikään ei mene hänen edelle. Hän on ehkä monen mielestä tavallinen pissis mutta ei minun mielestä.

        Kyllä meillä on muutakin juteltavaa kun seksi mutta siinä me yleensä pysytään.nyt niina on alkanut tykkäämään että panen häntä molempiin reikiin.on todella kiihottavaa nuolla sitä ensin kunnolla ja sitten runkata dildoilla pilluun ja perseeseen.,nussin kyllä omalla kyrvälläkin mutta on todella kiihottavaa kun niina on persepystyssä ja pyytää munaa perseeseen.paljon ollaan opittu toisiltamme ja varmasti opitaan vieläkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      242
      5474
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      59
      4789
    3. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      17
      3620
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      291
      3328
    5. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      20
      3296
    6. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      182
      3199
    7. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      73
      2860
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      65
      2087
    9. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      29
      2021
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      90
      2016
    Aihe