Vihaan Nurmeslaisia

Ensinäkin vihaan Nurmeslaisia kaikki ne on sukurursareita!!!!
10382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nurmeslaiset on säälittäviä PASKOJA!!
Sääli syntyä Nurmekseen xD

Äänestä
  • Sitä saa mitä tilaa ei kannata mennä vääriä ihmisiä häiriköimään/tahalleen ärsyttämään voi tulla noutaja sulle ja lähtö.Muuta kuhmoon sinne kuulutkin

    Äänestä

On se hyvä,ettei sinunlaisia ole syntynyt enemmän,koska työttömyyskortistot näyttäisi vielä pahemmalta.

Äänestä

Serkku se vasta on herkkua!!!:D

Äänestä

Teeppä vajakki mitä tykkäät .

Äänestä

Rakastan nurmeslaisia täällä paljon ihania,mukavia,ystävällisiä ihmisiä.Kauniita,suloisia,seksikkäitä naisia,myös paljon. Ihanaa asua ja syntyä nurmekseen.Täällä viihtyy hyvin ja naiset antoisalla päällä ja varsinkin varatut.Tavarahan ei kulu ja pilaannu jakamalla,kuhan muistaa pestä sen hyvin käytön jälkeen.Todella kaunis paikka,olipa vuodenaika mikä tahansa,mutta etenkin keväällä,kun koivukujien lehdet alkaa avautua. Järvetkin molemmin puolin harjua kruunaa maiseman.Tämä on pielisen paratiisi paikka asua ja vihaajat vihaa niistä ei kannata välittää ovat kateellisia,koska oma elämä ei ole heille suonu oikeita pelikortteja.Rauhaa ja rakkautta kaikille,sekä luonnon kauneutta,missä erämaiden hiljaisuus tuo autuutta

Äänestä

Onko aloittaja se sama homppeli, joka häiriköi miltei jatkuvasti, lentelemällä hornetilla yksityisillä piha-aluiella?

Äänestä

Amerikassa pahvipäistä ruiskeilla päästään eroon. Loput pohjasakasta tuomitaan sadoiksi vuosiksi vankilaan ilman ensikertalaisena vähennyksiä tuomiosta.

Äänestä

Valitettavasti en voi olla homppeli tietääkseni ollakseen homppelin pitää omistaa penis ja olla sitä vastenmielistä tyhmempää sukupuolta!!!!

Äänestä
  • Homot ovat usein varsin suosittuja monien naisten keskuudessa - ehkä siksi, että homo ei yritä miellyttää naista eroottisesti, vaan pitää tätä lähinnä kaverina.Aivojen kuvausten perusteella tiedetään, että homomiesten ja heteronaisten aivojen rakenteet muistuttavat toisiaan.Sinä olet mies,joka esittää naista ja voithan olla ristiinpukeutuja.Kirjoituksesi viittaa,että luoja ei suonu sulle riittävästi älykkyyttä tai olet muuten,vaan vähä järkinen,mutta suotakoon se sulle,koska kukaan ei oikeasti halua tyhmiä,jotka levittää jalkoja auki,että saavat suosioo huomio huoraamisella

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vIHAAnNurmeslaisia kirjoitti:

Ensinäkin vihaan Nurmeslaisia kaikki ne on sukurursareita!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu