Mikä tätä palstaa vaivaa

ku noi viestit katoaa aina välillä (siis lähes kokoajan)?
4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla on toiminut aivan hyvin.

Äänestä

tällänen samanlainen ongelma oli just joitain viikkoja sitten.. Ärsyttäväää

Äänestä

Suomi24 sisäinen virus ( bootcecom ) jos viestit alkaa häviämään koneeltasi virus on tulossa tuhoamaan koneesi.

Äänestä

Suomi 24 palaa takaisin aikaisempiin normeihinsa...eli ei toimi ikinä kunnolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


outoahommaa kirjoitti:

ku noi viestit katoaa aina välillä (siis lähes kokoajan)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu