Hei!
Laitan tämän vielä tähän erikseen. Olisin kiitollinen, jos joku teistä näkijöistä pystyisi minua auttamaan. Mistä saisin ja miten apua vatsavaivaani? Olen käynyt lääkärissä ja en ole apua saanut. Itse epäilen , että kaikki johtuu jännityksestä ja stressistä. Vaiva on kuitenkin paha, koska se haitaa väliin todella pahasti koulupäiviäni.
Kiitos jos joku teistä vastaisi.
Cherry, Muskatel, Esmralda
3
176
Vastaukset
- Ajatusta vaan
Tarkemmat tutkimukset auttaisivat pääsemään vaivasta selvyyteen. Mene uudelleen lääkärin luo ja tutkituta itsesi. Ennustajat täällä eivät ole lääkäreitä !
Hei vaan! Edellinen kirjoittaja oli aivan oikeassa. Vaivasi eivät välttämättä johdu pelkästä stressistä, kyllä asia on tutkittava kunnolla. Vaadi päästä suolen tähystykseen, ellet ole sellaisessa vielä ollut. Älä pelkää tutkimuksia, sillä enemmän joudut kärsimään jos annat vaivan pahentua hoitamatta. Ihan ensimmäiseksi kuitenkin marssi luontaistuotekauppaan ja kysy sieltä ammatti-ihmisiltä neuvoa, mikä auttaisi vaivoihisi. Pikaista paranemista toivottelen.. :)
- Maaria
Olen käynyt lääkärissä ja on tähystetty. Mitään ei ole löytynyt. Olen itse käynyt jo monta vuotta vaihttoehtoisten kursseilla...Käännyin puoleenne, kun en osaa itseäni auttaa.
Olen kokeillut melkein kaiken mahdollisen homeopatiaa, akupunktiota, vyöhyketerapia, aromaterapia jne.
Kävin tässä vään aika sitten reikikurssinkin ja kovasti olen hakenut itselleni apua ja tietoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424310
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1354069- 643726
- 883562
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333537Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe653351- 862921
- 542835
- 252626
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142334