Kiusaan miehen raiskaamaan minut

Kiusaajatar

Minua kiihottaa suunnattomasti ajatus, että saisin kiusoiteltua yhden miehen niin, että lopulta hänen päänsä sekoaisi ja hän ottaisi minut väkisten ja väkivaltaisesti. Tiedän, että hän haluaa seksiä kanssani. Pitkitän ja vedätän tapaamistamme ja saan suurta tyydytystä siitä, että tiedän hänen haluavan ja odottavan, että pääsisi naimaan minua. Tiedän myös, että hän tykkää olla hallitseva. Siksipä haluankin hallita häntä ja ajatus siitä, että hän odottaa minua kiimoissaan, mutta pitkitän odotusta ja painetta epätoivoon saakka on todella kiihottavaa. Haluan kiusata häntä niin, että kun tapaamme olen seksikkäästi pukeutunut ja käyttäydyn viettelevästi, mutta en kuitenkaan anna hänelle. Haluan nähdä kuinka hänen pinna kiristyy. Seuraava tapaaminen ja annan ehkä vähän kosketella itseäni ja suudella, mutta en muuta. Haluan, että lopulta hän menettää malttinsa ja kontrollinsa täysin ja repii vaatteeni, lyö minua ja nimittelee lutkaksi, repii hiuksista ja ottaa minut brutaalisti raivon vallassa. Mies on arvovaltainen henkilö ja minä alempaa luokkaa häneen verrattuna. Haluan pitää häntä seksuaalisesti vallassani ja lopulta saada hänet menettämään kontrollinsa. Haluan tulla väkisten otetuksi hänen hienossa asunnossaan.

17

1485

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nuorena ollessani muuan viehättävä tyttö, johon tunsin vetoa, käyttäytyi näin. Menetin kiinnostukseni häneen jo ensimmäisellä kerralla, eikä kiinnostus tullut takaisin, vaikka tyttö vielä yritti.

    • Kiusaajatar

      Tiedän, että on olemassa riski, että mies kyllästyy tai ei menetäkään kontrolliaan. Mutta toisaalta tiedän hänestä myös sellaisia asioita, jotka puoltaa sitä, että tuo voisi hyvinkin onnistua. Ja ehkäpä hän saattaisi tajutakin mitä ajan takaa ja haluta olla mukana juonessa..

      • koulutat.raiskaajan

        Opetat miehelle että on OK yrittää tulkita naisen EI tarkoittavan oikeasti KYLLÄ? Erittäin huono ajatus. Jos onnistut kouluttamaan miehestä raiskaajan niin hänen uhrikseen joutuu jatkossa myös muita naisia.


    • Kiusaajatar

      Ajatuksena suunnattoman kiihottava. Tuota kirjoittaessa hengitys kiihtyi ja alakerta ihan märkä..

    • Kiusaajatar

      Anteeksi vain, mutta tuo, että saisin hänestä koulutettua raiskaajan ja hän raiskaisi muitakin ja se olisi tavallaan minun ansiota niin se on tosi kiihottavaa.

      • ifitwalkslikeaduck

        Anteeksi vaan, mutta viestisi näyttää provoilulta aivan kuten aloituskin. Siksi jäät vaille aiheeseen liittyvää vastausta.


    • Kiusaajatar

      Ei ole provoilua vaan ihan oikeasti fantasiani.

      • vain.fantasia.M

        Luultavasti se on oikea fantasiasi. Suurin osa fantasioista ei ole toteutuskelpoisia. Halu tulla raiskatuksi on yksi tavallisimmista fantasioista. Jos kuitenkin tulisi oikeasti raiskatuksi, se olisi useimmille naisille kauhea kokemus.


    • Kiusaajatar

      Olen itsekin paljon miettinyt tuota fantasiaani ja se tuntuu kohdistuvan juuri tähän mieheen. Hänessä on jotain sellaista, joka provosoi vahvasti tuon kaltaisia haluja. Eli en haaveile, että kukaan muu tai jostain puskasta raiskaisi minut. Se olisi varmasti todella inhottava kokemus.

    • Eivoivähempääviehättää

      Minulla ainakin mielenkiinto naiseen lopahtaa peruuttamattomasti nollaan, jos tajuan hänen pelaavan tällaista peliä. Aikoinaan deittaillessani tapasin tuollaisen naisen ja meinasi oksennus tulla. Leikkiköön sairasta peliään keskenään.

      • epäreilupeli

        Pelissä kaikki vastuu tapahtuneesta siirretään miehen harteille. Jos mies tulkitsee väärin niin tulee syyte raiskauksesta. Ei erityisen reilu leikki tuo.


    • Kuha et sitte jälkikätee ala korvauksia vaatimaa.

    • suuret-riskit-

      Tuollaisesta pitää tehdä kirjallinen sopimus, ja silloin siitä menee aitous pois. Ei kukaan tervejärkinen toteuta tuollaista pelkällä suullisella lupauksella nykyisin, kun on nähty näitä jälkikäteen tulleita oikeusjuttuja.

      • Hehehehee

        Eikä kukaan tervejärkinen usko aloittajan juttua.. Täysi sekopää trolli!!


    • Vaimo harrastaa elokuva-avustajan hommia. Istuu tai on sielä taustalla kun päähenkilöt ovat edustalla. Kertoi että suunnitelmissa on uusi suomalainen rikos draama. Siinä tapahtuu joukkoraiskaus mikä tekijät kuvaavat kännyköillä. Poliisit löytävät netistä noita videoita ja katsovat niitä toimistossaan. Osallistuin avustajana kännykkä kuvauksiin. Pojat raiskaavat vaimoni käsikirjoituksen mukaan. Useasti ja monta kertaa. Tapahtuma on kertomus poikien mökkiviikonlopusta. Elokuvassa nainen eksyy sinne vahingossa.

      Kokemus oli erittäin voimakas. Aluksi ahdistava, lopulta äärimmäisen kiihottava. Nyt on selvinnyt minulle ettei mitään elokuvaa tai käsikirjoitusta olekaan. Vain vaimoni suostumus seksi perfonmanseen.

    • Antero1988

      Mulla on myös tälläinen "raiskaamis" fantasia. Mutta tietysti sillä tavalla ettei tule syytteitä toisen väkisin maatessa. Haluaisin sitoa toisen ja nussia niinku viimistä päivää.

    • Simou

      monet naiset kai tahattomastikin kiihottaa miehiä mut jotkut tekee sen tahallaan....eräskin vahingossa osui usein kädellä mun etumuksen päälle ja sai aikaan seisokin

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3809
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      64
      724
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe