En ole koulukiusattu tai perseraiskattu mies, voinko silti ostaa harrikan satunnaiseen käyttöön joka tarkoittaa että notkun päivät pitkät paikallisen ostarin pihassa rautaratsuni selässä kireät nahkabyysät jalassa keräämässä kiimaisten naisten ihailevia katseita?
Vastaukset 8
- Osamaksullaonneen
Voit ostaa osamaksulla.
- SuperSeikkailuOstarilla
Jatka Kurko notkumista ostarin pihassa kun et ole ostarin räkälässä.
Ostarin pihalla on varmasti myös notkumassa sinulle sopivia naisia.- LapualtaEtiäppäin
No mutta onko jollain palanu käämi Sotkamossa pelatessaan pleikkarilla jumbosimulaattoria.
- Jutustelija1
LapualtaEtiäppäin kirjoitti:
No mutta onko jollain palanu käämi Sotkamossa pelatessaan pleikkarilla jumbosimulaattoria.
Itse muistan kun aikoinaan oli Amiga 500 koneelle sellainen melkoisen realistinen Space Shuttle simulaattori, siis siitä USA:n sukkulasta.
Kyllä jos niillä homman handlaa niin on helposti tekijä mies myös oikean puikoissa.
Itse tykkään vääntää mieluummin oikeilla vermeillä, esim kilokyykyillä, oikeassa ympäristössä.
- sexlook
Jos etumus pullottaa muhkeasti, niin harley sopii mainiosti siihen hommaan!
- kendknebdnjebj
harikkakuskeilla on niin pienet munat eikä muutenkaan enää seiso!
vaan homot käyttää nahkahousuja! - henrikk
Oletko taitava korjaamaan pyörääsi sillä sitä tuleman pitää jos harrikan aiot ostaa.
Entä rikollinen menneisyys tai nykyisyys olisiko siinä syy harrikan ostoon; katkotko paritonnin vipin maksamatta jääneen sormia ettei ainkaan pysty työskentelemään ja maksamaan enään mitään tai hajoitatko hänen autonsa pimeällä kun se kääntyi vilkuttamatta eteen ja hakkaat keskisormea näyttävän teinin sairaalaan, olet sopiva harrikkaryhmään plussana yksinkertaisuus.- JaappanianKiituri
Rosvot ja mummonpotkijat ajaa Harrikalla. Ja muut tusinapellet.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851345
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351061Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19865Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154695Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13690- 46669
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja185631- 33560
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39538