Makasiinipolun

mummeli käyttää polkupyörää. Olkaa varovaisia. Osaako ajaa oikein?
11535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei käytä vilkkua kun kääntyy risreyksissä. Voi olla tosiaan vaarallinen liikenteessä.

Äänestä

Onko sen pyörässä naarmu?

Äänestä
  • Makasiinipolun2 C mummeliko?

    Äänestä

Huutava mylläri vaiko Rautakansleri

Äänestä
  • -----pyörä saattaa liikkua jälleen. Jos vielä mummeli pystyy pyöräilemään.

    Äänestä

Lektori.

Äänestä

Onks se mummo se kirppismummo ja huuhaa eukko?

Äänestä

Makasiinipolun talo sisäseinää ilmaantunu naarmu. Jollaa teräväl tehty. Vino U- kirjain alaspäi. Onks muualt löytyny?

Äänestä
  • Onx helikopterei näkyny? Retardi :D

    Äänestä

  • koop kirjoitti:

    Onx helikopterei näkyny? Retardi :D

    Sepin siskon kaveri, huuhaaeukkoja.

    Äänestä

nosto nosto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teropostimaan kirjoitti:

mummeli käyttää polkupyörää. Olkaa varovaisia. Osaako ajaa oikein?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu