Joko Jalmo on tuonut sulle viikonlopun viinipänikät ? Vissiinki Jalmon sukulaisten kanssa törpötellään ja ehkä jotakin hattuleikkejä. Nyt kiireesti utta ruokakuvaa ja vasenta poskea instagramiin ! #love pitkä viikonloppu#laatikkoviiniä#onnellinen#lähipubiin illalla#. Jalmo kustantaa taas.
Woohoo, se on taas viikonloppu !
taasryypätään
19772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Se kirjoitetaan Jarmo, en käsitä miten tää on niin vaikeaa?
Ja kivat sulle kun pääset keskiviikkona aloittamaan viikonlopun, vaatiko monta patalappua?. Me työssäkäyvät joudutaan odottamaan viikonloppua vielä pari päivää. Myöskään Jasminin vkl ei ala vielä koska hän käy TÖISSÄ.
Kokeile säkin.
Aloittajalla on toimintapiirissäkin ryyppääminen vaan mielessä. Sen vuoksihan et oikeissa töissä olekaan.
Ihan varmaan Jassulta oppinut moisen systeemin! Ihanan samiksii, hahahah :D
Jassolla on ryyppyinen viikonloppu taas edessä, Jasson on pakko nollata, kun on ollut nöyryytettynä pakotettu aktiimallin mukaisiin alhaisiin duunarihommiiin.
Miksi Jasmin on laittanut nuo erikoiset pitkänmalliset silikonit ? Olisi perinteisen malliset olleet mielestäni paremmat.
Jassu ajatteli, että pitkälle ja harteikkaalle naiselle sopii paremmin pitkät, kuin pyöreät tissit...
Mikähän idea oli meidän pikku duunarilla, kun taas on raitalakanoitten välissä kuvattu vasenta poskea, silmät suurennettu luonnottomiksi ja leipurin posket kavennettu? Onko Jassukasta tämä vaan niiiiin hieno asento ja kuvakulma, että tuopahan pitää taas jakaa muillekin "ihailtavaksi", vai kaiveleeko vaan omia kuviaan, eikä malta olla omasta mielestää söpöimpiä julkaisematta. On se omituinen keski-ikäinen.
Epätoivoisesti hakee ihailevia kommentteja niiltä muutamalta junttilan akattomalta poikamieheltä, jotka aina laittavat yhtä älykkäitä kommentteja..
Onko suhde Jalmoon heikoissa kantimissa, kun haetaan muilta huomiota?
Naama oli kyllä rajusti photoshopattu (taas).
Aloittaja näkyy olevan palstalla, huomaa helposti tuon jälkeen jääneisyyden...Väliin vinkuu Jassua pois julkisuudesta, ja lopun tietääkin....
Poistatit sitten kommenttini, joka oli ihan linjassa sun lässytysten kanssa! Olet kyllä surkea tapaus, itse vingut ja sitten et kestä palautetta. Voi pientä pösilöä.
Toivotus on edelleen voimassa... Sinne mamin toosaan vaan takas. Uusiksi tehtävä.
En ole poistanut kommenttiasi, tuskin edes huomannut sitä:), tuo lällätys nyt vaan on niiiiiiiin no joo, jatka ihmeessä, kun siitä ne kiksit tyhjään elämääsi vetäset
raskas päivä? Liikaa patalappuja?
Miksi keski-ikäinen naisihminen, joka on "onnellisessa" parisuhteessa, laittaa instaansa sänkykuvia? Mitä sillä haetaan? Miksi sänkykuvat ovat aina samanlaisia lukuunottamatta pussilakanaa? Yhden kuvan vielä ymmärtää mutta kymmeniä....?
Sillä haetaan huomiota.
Jasmin on ihan itse kertonut, että mikäli ei saa parisuhteessa tarpeeksi huomiointia, hän hakee sitä somen kautta lisää.
Kohta kuullaan, kuinka suhde Jalmoon oli paskinta ikinä?
Juuri näin. Huomiohakuisen persoonan pelejä, millä haetaan ensisijaisesti omalta kumppanilta ihailua ja palvontaa *katso minkä lottopotin olet saanut*. Sitten kun tää ei saa vastakaikua vaan toinen tajuaa että halvat pelit on pelattu, lähtee lähtölaskenta suhteelle
Kai te nyt tajuatte että instassa on miljoonia selfieitä? Jotku postaa pelkästään niitä.
Kai+sä+nyt+tajuut+että+99%+ei+postaa+mitään+selfieitä+ikinä+vaan+sellasta+tekee+vain+tasapainottomat+ja+huomionkipeät+ikipissikset.
Siitä on tehty ihan tieteellinen tutkimus, että narsistit ottavat jatkuvasti selfieitä ja lataavat niitä someen. Googlaile vaikka asiasta.
Eläkeläiset taas vauhdissa täällä. Jos oikeasti on noin pihalla nykyajan trendeistä niin ei sitä kantsis täällä julistaa. Miettikää miten teidän lapsenlapset sais hävetä jos tietäis mitä te ajattelette somesta.