Sexwork.net

opagde

Elämässään epäonnistuneiden, säälittävien ja katkeroituneiden vanhojen äijien rukkufoorumi, jonne suoltavat paskaa päivät läpeensä. Pitäisi lailla kieltää.

13

6552

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ym____

      Sexwork.net on niin AM.

    • poikaparka

      Kertoisitko mikä tekee sinun elämästä ja itsestäsi niin mahtavan että kaikkien pitäisi ottaa sinun elämäsi roolimalliksi?

    • hfas

      Sexwork.net on hyvin miessovinistinen ja naisvihamielinen sivusto. Huoravihaa ja naisvihaa täynnä, sekä miesten keskistä, naisia sortavaa, solidaarisuutta, eli homososiaalisuutta. Tuli mieleen sitä lukiessa, että se on tällaisten äititraumatisoituneiden miesten kohtaamispaikka, jossa purkavat irrationaalisesti käsittelemätöntä pahaa oloaan. Minusta tuntuu, ettei huorat ole näille miehille pelkästään mitään "pusseissa" olevan paineen purkauskohteita, vaan myös käsittelemättömän vihan ja pahan olon purku kohteita.

      • mikroaggressiivinen

        Tuon väitteen paikkansapitävyys on helppo tarkistaa käymällä itse sivustolla. Feministeillä on tapana nähdä naisvihaa, miessovinismia ja mikroaggressioita esimerkiksi kaupan jonossa.


      • kanalauma

        Haha, mitä vielä. En ole nähnyt kovin montaa paikkaa jossa nainen asetettaisiin yhtä paljon jalustalle. Tietysti on aina joku yksittäinen, joka ajautuu sanaharkkaan jonkun herkkänahkaisen hupakon kanssa, mutta sitten paikalle karauttaa ainakin pari ritaria säihkyvän valkoisissa haarniskoissaan puolustamaan neitonsa kunniaa ja pistävät "häirikön" kuriin. Siellä on väsyttävän paljon draamaa näiden kuningattarien kanssa, jos joku erehtyy siihen osallistumaan.


      • Orkideatarhuri

        Ne naiset eli hupakotkin siellä Sexwork.netissä keskustelee eikä näytä kauheesti kärsivän asiakkaidensa eli turskien panojuttuja ja kokemuksia sivulla mainostavista escort-seuralaisisista sekä paikallisista Thaihieromoista, strippiklubeista ym. Maksulliset naiset ovat harrastus jareastusten joukossa. Toiset käy kalastamassa tai katsomassa lätkää, toiset taas panemassa kauniita naisia. Mikään noista harrastuksista ei ole ilmainen.


      • OmaSexworkFoorumi

        Pitäisikö naisille saada oma foorumi, jossa voisivat kertoa Gambianmatkoistaan, tai onko sellaisia jo?

        Moralisoivat naiset käyvät esim. Gambiassa ja leikkivät tyttöystävä-poikaystävä leikkiä paikallisten seksikaupan miesten kanssa ja tietenkin näille "poikaystävälle" annetaan ilman kumia. Gambialainen iso aisa ja roinat ykkösessä tai kakkosessa aiheuttavat haavaumia ja Gambian Hiv-tilastot ovat paljon esim. Thaimaata mustemmat (kielikuva). Thaimaassa huorissa tai hieronnassa käyvä Uolevi sentään tajuaa olevansa maksullisen ammattilaisen kanssa hommissa, eikä varmaan ensimmäisen sadan joukossa, joten suurin osa huorapalveluja ostavista miehistä ymmärtää käyttää kumia, vaikka hiv ei mieheen edes yhtä helposti peruspanossa tartu kuin naiseen, joka saa ilman kumia roinat sisäänsä loveen tai naaliin. Sen sijaan siideripissis Gambiassa ei tiedosta ostavansa seksiä nuorilta gambialaismiehiltä, vaan kuvittelee ja valehtelee itselleen olevansa vain tämän "tyttöystävä" matkansa ajan, vaikka tarjoaakin tälle ravintolassa, ostaa juomaa ja lahjoja ym. palkkioksi seksistä ja seksiseurasta."


    • tgrtgr

      Löytyy pimuja ja toimii.

    • SWdumari

      Niinpä. Ainoa paikka, missä ihan taviksen oloiset naiset saavat huomiota miehiltä.

    • Siis ei ole. Itse en koskaan ole maksullisia seksipalveluja tarvinnut, mutta käyn noilla foorumeilla kirjoittelemassa kyllä. Mielestäni siellä nimeomaan kunnioitetaan naisia, seksityöläisiäkin, joita siellä suurin osa naiskäyttäjistä onkin. Keskustelut ovat rentoja, rohkeita, asioista puhutaan niiden oikeilla nimillä häpeilemättä. Ja siellä saa kyllä palautetta ja lentää pihalle jos ei osaa käyttäytyä. Moni muu foorumi voisi mallia ottaa.

    • Mbytggu

      Käykää lukemassa niitä ketjuja ennen, kun otatte kantaa suuntaan tai toiseen.

    • Law_and_Order

      Taas mainostetaan, poistoon. Koko viestiketju.

    • Anonyymi

      Kun postimerkin ostaisit ei mitään väärää ole

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45291
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      179
      10827
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9691
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8508
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3190
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2202
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      32
      1525
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1490
    Aihe