Ja se paistaa sinusta kilometrien päähän ilman että sun tarvii edes avata suutas.
Olet vain niin typerä
ENKESTÄÄÄÄÄÄÖ
19604
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Se tuskin sitten on sun vatipään särkys. Hanki elämä vatipää ja keskity omiin vajavaisuuksiis jatkossa. Aloituksesta paistaa että sulla niitä vajavaisuuksia on muille jakaa!😎
Sullon lerppana perä.
sullon lerppana etumus
Ei se teltta nuilla eväillä nouse.
niinkun se ei enää vain nouse.
Nousee se, harvasenpäivän sitä käytän. Siks eisanoin välttis sulle enää riitä.
Tää ei sitten ollut multa, kun onneks ei tartte lerppaperälle mitään todistella. Jos ei nouse, niin sitten on sen perän syytä. Lehteen voi laittaa otsikon"perä pilasi sedältä pensselin".
Onks toi aloittaja taas se "ÄÖ"- tyyppi 😆😆😆😆😆😆eikä tajua edelleenkään😆😆😆😆😆
Syyttelemällä, ei välimme parane. Enkä sua enään arvosta naisena muuteskaa. Tiedän liian hyvin kieron mielesi.
tosikolta ja meillä olisi ihan erilainen huumorikin. Mikäs sinusta niin viisaan tekee. Etsit vain jotain kotipiikaa itsellesi.
Siksi odotankin asioiden selkiintymistä.
Mä en ole kirjoittanut vielä mitään tänään t tiesitkös tätä
En ole t.
Nyt kirjoitin.
Jotkut omat tyhmyydet taas itseään vihastuttavat...
Palstan "laatukamaa" tämäkin... Huomaa että on pakkanen ja ihmisiä vituttaa, lojuvat vaan sisätiloissa näitä hengentuotteitaan näpytellen, sen verran kura sataa taas tällekin palstalle.
Voin olla tätä tautta jos mielesi on kevyempi. Monenko kilometrin päähän.
kahden korttelin ja kolmen mutkankin päähän?
Mun Mies on feministi!!!!