Olen melko hämmästynyt. Mutta tyytyväinen kuitenkin koska mieheni haluaa että olen muidenkin miesten kanssa. Oien kahden ja kolmen miehen naisena usein. Mies tuo miehiä sänkyymme minua kimpassa naimaan. Onko muilla naisilla vastaavaa ja missä määrin?
Onko muilla samanlaista?
11
2586
Vastaukset
Onko sillä väliä miten muilla on? Jos olette molemmat tyytyväisiä niin se on tärkeintä. Meillä toisinaan harrastetaan mutta molempiin suuntiin.
- Trolli-se-on
Kyllä on. Trollin pitää saada huomiota!
Kyllä meillä pidetään ryhmäpeliviikonloppuja. Naidaan ja tehdään muutakin. Yleensä vaimo hankkiin seuralaiset.
Minä hommasin vaimolle isokaluisen miehen toiseksi. Vahinko vain kun vaimoa on naitu viikonloppu kimpassa niin pillu joutuu toipumaan 2-3 vuorokautta ennen kun sitä voi panna uudelleen. Muuten kaveri huudattaa vaimoa ihan mukavasti.
- Sellastako
Vai meinaatko et sulla on isompi mulkku.
Ison kanssa peuhaamisesta kipeytyy paikat ja joutuu saikulle pariksi päivää. Eli mies joutuu odottamaan ennen kuin pääsee naimaan uudestaan.
Mulle sopisi kyllä jos olisi vaikka isompikin penis.
- Onko-sulla
meinaatko et sulla on isompi mulkku.
No ei onneksi koskaan ihan tuolle asteelle koskaan mennyt, vaikka ois varmaan miehelle käynyt tuokin. Pari vuotta olin sellasessa parisuhteessa, jossa välillä oli yksi toinenkin mies oman lisäksi sängyssä... Sen jälkeen oli vielä yksi yhden yön 2m n juttu, joka ois saanut jäädä tekemättäkin.
Mies31 kirjoitti:
Olisiko parinvaihto mitään?
Tai miten on 2n ja 4m?Ei oo paria mitä vaihtaa, enkä kyllä muutenkaan oo etsimässä seksiseuraa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv655103Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan94937- 453846
- 193502
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv343388Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h453252No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol413163- 522849
- 422575
- 452319