Olen melko hämmästynyt. Mutta tyytyväinen kuitenkin koska mieheni haluaa että olen muidenkin miesten kanssa. Oien kahden ja kolmen miehen naisena usein. Mies tuo miehiä sänkyymme minua kimpassa naimaan. Onko muilla naisilla vastaavaa ja missä määrin?
Onko muilla samanlaista?
11
2580
Vastaukset
Onko sillä väliä miten muilla on? Jos olette molemmat tyytyväisiä niin se on tärkeintä. Meillä toisinaan harrastetaan mutta molempiin suuntiin.
- Trolli-se-on
Kyllä on. Trollin pitää saada huomiota!
Kyllä meillä pidetään ryhmäpeliviikonloppuja. Naidaan ja tehdään muutakin. Yleensä vaimo hankkiin seuralaiset.
Minä hommasin vaimolle isokaluisen miehen toiseksi. Vahinko vain kun vaimoa on naitu viikonloppu kimpassa niin pillu joutuu toipumaan 2-3 vuorokautta ennen kun sitä voi panna uudelleen. Muuten kaveri huudattaa vaimoa ihan mukavasti.
- Sellastako
Vai meinaatko et sulla on isompi mulkku.
Ison kanssa peuhaamisesta kipeytyy paikat ja joutuu saikulle pariksi päivää. Eli mies joutuu odottamaan ennen kuin pääsee naimaan uudestaan.
Mulle sopisi kyllä jos olisi vaikka isompikin penis.
- Onko-sulla
meinaatko et sulla on isompi mulkku.
No ei onneksi koskaan ihan tuolle asteelle koskaan mennyt, vaikka ois varmaan miehelle käynyt tuokin. Pari vuotta olin sellasessa parisuhteessa, jossa välillä oli yksi toinenkin mies oman lisäksi sängyssä... Sen jälkeen oli vielä yksi yhden yön 2m n juttu, joka ois saanut jäädä tekemättäkin.
Mies31 kirjoitti:
Olisiko parinvaihto mitään?
Tai miten on 2n ja 4m?Ei oo paria mitä vaihtaa, enkä kyllä muutenkaan oo etsimässä seksiseuraa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1313196Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk622831Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352222Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1042131Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1312002Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva441971Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.101252Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville121035Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas671004Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77920