Olen melko hämmästynyt. Mutta tyytyväinen kuitenkin koska mieheni haluaa että olen muidenkin miesten kanssa. Oien kahden ja kolmen miehen naisena usein. Mies tuo miehiä sänkyymme minua kimpassa naimaan. Onko muilla naisilla vastaavaa ja missä määrin?
Onko muilla samanlaista?
11
2569
Vastaukset
Onko sillä väliä miten muilla on? Jos olette molemmat tyytyväisiä niin se on tärkeintä. Meillä toisinaan harrastetaan mutta molempiin suuntiin.
- Trolli-se-on
Kyllä on. Trollin pitää saada huomiota!
Kyllä meillä pidetään ryhmäpeliviikonloppuja. Naidaan ja tehdään muutakin. Yleensä vaimo hankkiin seuralaiset.
Minä hommasin vaimolle isokaluisen miehen toiseksi. Vahinko vain kun vaimoa on naitu viikonloppu kimpassa niin pillu joutuu toipumaan 2-3 vuorokautta ennen kun sitä voi panna uudelleen. Muuten kaveri huudattaa vaimoa ihan mukavasti.
- Sellastako
Vai meinaatko et sulla on isompi mulkku.
Ison kanssa peuhaamisesta kipeytyy paikat ja joutuu saikulle pariksi päivää. Eli mies joutuu odottamaan ennen kuin pääsee naimaan uudestaan.
Mulle sopisi kyllä jos olisi vaikka isompikin penis.
- Onko-sulla
meinaatko et sulla on isompi mulkku.
No ei onneksi koskaan ihan tuolle asteelle koskaan mennyt, vaikka ois varmaan miehelle käynyt tuokin. Pari vuotta olin sellasessa parisuhteessa, jossa välillä oli yksi toinenkin mies oman lisäksi sängyssä... Sen jälkeen oli vielä yksi yhden yön 2m n juttu, joka ois saanut jäädä tekemättäkin.
Mies31 kirjoitti:
Olisiko parinvaihto mitään?
Tai miten on 2n ja 4m?Ei oo paria mitä vaihtaa, enkä kyllä muutenkaan oo etsimässä seksiseuraa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1303837Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso83169Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai322854Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani122712Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1322423- 431931
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es611215"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For831156Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 781109Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t361109