Olen melko hämmästynyt. Mutta tyytyväinen kuitenkin koska mieheni haluaa että olen muidenkin miesten kanssa. Oien kahden ja kolmen miehen naisena usein. Mies tuo miehiä sänkyymme minua kimpassa naimaan. Onko muilla naisilla vastaavaa ja missä määrin?
Onko muilla samanlaista?
11
2580
Vastaukset
Onko sillä väliä miten muilla on? Jos olette molemmat tyytyväisiä niin se on tärkeintä. Meillä toisinaan harrastetaan mutta molempiin suuntiin.
- Trolli-se-on
Kyllä on. Trollin pitää saada huomiota!
Kyllä meillä pidetään ryhmäpeliviikonloppuja. Naidaan ja tehdään muutakin. Yleensä vaimo hankkiin seuralaiset.
Minä hommasin vaimolle isokaluisen miehen toiseksi. Vahinko vain kun vaimoa on naitu viikonloppu kimpassa niin pillu joutuu toipumaan 2-3 vuorokautta ennen kun sitä voi panna uudelleen. Muuten kaveri huudattaa vaimoa ihan mukavasti.
- Sellastako
Vai meinaatko et sulla on isompi mulkku.
Ison kanssa peuhaamisesta kipeytyy paikat ja joutuu saikulle pariksi päivää. Eli mies joutuu odottamaan ennen kuin pääsee naimaan uudestaan.
Mulle sopisi kyllä jos olisi vaikka isompikin penis.
- Onko-sulla
meinaatko et sulla on isompi mulkku.
No ei onneksi koskaan ihan tuolle asteelle koskaan mennyt, vaikka ois varmaan miehelle käynyt tuokin. Pari vuotta olin sellasessa parisuhteessa, jossa välillä oli yksi toinenkin mies oman lisäksi sängyssä... Sen jälkeen oli vielä yksi yhden yön 2m n juttu, joka ois saanut jäädä tekemättäkin.
Mies31 kirjoitti:
Olisiko parinvaihto mitään?
Tai miten on 2n ja 4m?Ei oo paria mitä vaihtaa, enkä kyllä muutenkaan oo etsimässä seksiseuraa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722699Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252448Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville402117Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.131986Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1081472- 1671343
- 511011
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28954IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16768Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99761