Au au tunnen tuskaa

Elämästä ilman sinua.
6309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tee sitten asialle jotain. Muulla tavalla kuin telepaattisesti.

Äänestä

Niin, kuten minäkin olen tehnyt :D

Äänestä

Kenelle tämä?

Äänestä

Telepaattiset unet, sellaisia voi ehkä tulla :D

Nukkuu telepaattisesti.

Äänestä

Elämän tarkoitus on tuskan karkoitus, hus hus.

Äänestä

Okei... ikävä on sua. Varmaan on sulla kiva loma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sattuutosissaansydämeen kirjoitti:

Elämästä ilman sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu