Nainen vituttaako

Vituttaako nyt nainen? Höylään uutta muijaa jo ties kuinka monetta kuukaudetta, ja sä märiset vieläkin täällä, toivottavasti jäät koko loppuelämäksi tänne, tosin jääthän sä, olet oikea luuserien kuningatar. Sun ois pitänyt tehdä peliliikkeet, kun siihen oli mahdollisuus.
12613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

No eihän tähän voi muuta sanoa...
Et kun ei törmätty..
Ei meitä ollut toisillemme tarkoitetut..
Et hyvät jatkot...kaikkea hyvää...😁😬💫🏵

Äänestä
  • Jaa no hei jälleen ellu :)

    Tuli mieleen tuollaisista kun jos esim. kirjoittaa kummallisia viestejä kääntämällä tietokoneen näppäimistön väärinpäin, erilaisia kirjaimia... jos tekisi sellaisen "pyörivät kirjaimet"-pelin, jossa olisi kuin noppa, mutta erilaisia kirjaimia noppien sivuilla, mutta eri tavoin kuitenkin :D

    Äänestä

  • Hehehe...
    Onks hauskaa...??????
    Mullakin hauskaa!!!!!!!!😂😂😂😬😬😬🏵🏵💫🎆

    Äänestä

”Uutta muijaa”...? Siis tarkoitat varmaan poikaa😂. Ei käy kateeks... kyllä löytäisin kapakasta kypsemmän milloin vaan jos huvittais... ai niin, se treffipalsta...
Käytkö hotelleissa lakimiesten ym. kanssa, tuli vaan mieleen sun jutuist..?

Äänestä
  • Yleensä jonkun valtion koko puolustusvoimat aina turvamiehinä minne menenkin :D

    Valtio riippuu siitä, kenen armeija on turvana, missä milloinkin olen :D

    Äänestä

Naurattaa naurattaa

Äänestä

Ei vituta lainkaan. Sinulla taitaa olla vielä minut mielessä, kun pitää tänne kirjoitella tuollaisia. Uskon parempaan huomiseen eikä nuo loukkauksesi tunnu missään.

Äänestä

Kuin monta miestä mulla on ollut ja tulee olemaan??

Äänestä
  • tässä puhuu nainen kuin tuo olisi joku saavutus *myötähäpeää* nainen saa joka reikään tavaraa vaikka joka päivän joka ikinen tunti jos haluaa

    Äänestä

Alkoi naurattamaan tämä aloitus, tuli mieleen sellainen ohjelma kun Rauta-aika. Puusta höylätty muija.

Äänestä

Ajatteletko minua vieläkin höylätessäsi sitä uutta muijaa?? Olen kyllä otettu , ei sun ois tarvinnut. . . 💋
Keskity välilä siihen uuteen, tekee suhteellenne gutaa.

Äänestä

Nauti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


YlhäinenMies kirjoitti:

Vituttaako nyt nainen? Höylään uutta muijaa jo ties kuinka monetta kuukaudetta, ja sä märiset vieläkin täällä, toivottavasti jäät koko loppuelämäksi tänne, tosin jääthän sä, olet oikea luuserien kuningatar. Sun ois pitänyt tehdä peliliikkeet, kun siihen oli mahdollisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu