Ahdas oletusasema

Miten vaihdetaan esim. CD-kopioinnin oletusasema XP:ssä. Nyt asemana on C, ja se käy ahtaaksi.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kohdekansion muutto:
Avaa media player, oikeassa yläkulmassa on pieni nuoli alaspäin, klikkaa sitä, valitse työkalut-asetukset-kopio musiikkia välilehti. Sieltä voit muuttaa aseman ja kansion.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jallu kirjoitti:

Miten vaihdetaan esim. CD-kopioinnin oletusasema XP:ssä. Nyt asemana on C, ja se käy ahtaaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu