Pitäs olla aika treenattuja

kavereita, että tätä morsianta jaksais kukaan ryöstää. Joku 100kg pitää nostaa penkistä vähintään. Häät on peruttu.
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ole vielä edes kova tulos... tai sillai että vois sanoa että on treenattu kaveri.. ellei sitten ole tosi lyhyt. Muuten 100 kilon penkkitulos on aika perustulos.

Äänestä

Itepä aloit läskiin. Reenaa reenaa että mahut avioporukkaa.

Äänestä
  • Reenaa reenaa?

    Tarkoititko että puhdista puhdista, siis porstaa porstaa, lakaise lakaise, luuttua luuttua, tiskaa tiskaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perutaanhäätjep kirjoitti:

kavereita, että tätä morsianta jaksais kukaan ryöstää. Joku 100kg pitää nostaa penkistä vähintään. Häät on peruttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu