Onko sulla joku salaisuus

jota olet kantanut mukanasi jo pitkään. .joskus kaikki aina paljastuu.
16659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Onhan nuita luurankoja kaapit täynnä..

Äänestä
  • :D Miulla ei ole luuranko, vähän vaan kävellessä hyllyy pyllhy :)

    Äänestä

Onhan mulla.

Äänestä

Kaikilla on salaisuuksia! Mut mulla ei mitään sellaista, jota en voisi kertoa.
Niin uteliaille/tiedonhaluisille ja niin toisenlaisille ihmisille kuin mitä olen itse.
Viihdyn näes yksinäni erittäin hyvin ja en ole sitten syrjäytynyt, erakkokaan..
Eli ei tähän elämääni tule eikä, ole tulossa, kukaan satusetä tarinoitansa sepittelemään.

Äänestä

pitäisi kertoa? No ei ikinä, ei edes hänelle ketä ikävöin.

Äänestä

Ei ainakaan mitään niin pahaa että olisin esim huumeita käyttänyt. Ja salaisuudet on enemmänkin tunnepuolen asioita, asioita joita ei pysty toiselle avaamaan. Eikä ole tarvettakaan. Jos suvussa on salaisuuksia, ne onkin suvun asioita eikä vaikuta omaan arkeeni milllään lailla.

Äänestä
  • alkoholiki on huume vitun idiotti

    Äänestä

On ja monia onkin. Eikä niistä tiedä kukaan muu kuin minä itse.

Äänestä

Palan halusta kertoa sulle mikä mieltä painaa. Kunhan tulet juttusille.

Äänestä

Pikku salaisuuksia löytyy, jotka muita ihmisiä tuskin edes kiinnostaa. Yks isompi on se, että nykyinen 17 vuotta kestänyt parisuhde alkoi aikoinaan vähän sotkuisesti ja se tuntui pitkään sotkuiselta salaisuuksien vyyhdiltä mielen päällä, mutta sittemmin sekin on muuttunut vain ihmisyydeksi.

Äänestä

Kaikenlaisia salaisuuksia pusero pullollaan.

Äänestä

Ei kyllä kaikki on tiedossa ja kuvattu ja levitelty koko maailmalle pilkanteko on ikuista.

Äänestä

Joku oikein kehuskeli huumehörhöilyistään, no sen jätinkin tooodella nopeaan. Tollassii idiootteja en halua rakkaideni elämään.

Äänestä

On, useempia. Kaks sellasta etten haluais koskaan kertoo mut olis pakko :(

Äänestä

Minun koko elämä on salaisuus! En puhu kenellekään omista asioista, puhelen vaan jonnin joutavia kaikille :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallataitoisella kirjoitti:

jota olet kantanut mukanasi jo pitkään. .joskus kaikki aina paljastuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu