Haluaisin kuulla sulta

Henkilökohtaisesti jotain... Sen että ikävöit minua. Voisin vastata takasin, että niin minäkin sinua. Täällä palstalla se ei merkitse mitään kun kirjoittajasta ei ole mitään varmuutta.
5455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Keneltä sulta?

Äänestä

laita tänne enää mitään tunnisteita. Ettei kukaan kuvittele sitte mitään lihapalajuttuja. Muutenki se yksi posse vahtaa kokoajan täällä, joten en halua kelleen mitään vaikeuksia. Olis kyllä ihana sanoa hälle suoraan ikävästä.

Äänestä

Voisithan tällä palstallakin sanoa jotain jonka vain se toinen tunnistaisi.

Äänestä

Etkö itse uskalla kertoa hänelle ikävästäsi vai miksi odotat kuulevasi sen häneltä?

Äänestä

Minulla on ikävä sinua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paitsi.jos.et.ikävöi kirjoitti:

Henkilökohtaisesti jotain... Sen että ikävöit minua. Voisin vastata takasin, että niin minäkin sinua. Täällä palstalla se ei merkitse mitään kun kirjoittajasta ei ole mitään varmuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu