Täysin tyhjä ja onneton ohjelmaa tarjoava kanava kun kellään ei ole mitään mielipidettä,kertoo kaiken!!
Kanava 6 pläp pläp..
8
1896
Vastaukset
- päläpäläpä
Tänä yönä 1.05 Maapallon salaisuudet vika jakso.
Jääkausi piti olla tulossa, mutta jäät sulavatkin. Eikö kiinnosta? - Jotain-rajaa
Slummien autoaarteet täysi feikki!
- Yksiriitti
Yksi jakso riitti. Liian läpinäkyvää rosvoineen ym. Kuka järkevä ihminen ajelisi hienolla autolla tahallaan slummien läpi tms. Oikeat rosvot pamauttaisi televisioryhmän hengiltä kyselemättä.
- Miepijän
Wheeler deeler.s iä lukuunottamatta auto-ohjelmat ovat huonoja. Kyseisessä ohjelmassakin tämän pikku-ukon kättelyt ja hehkutukset ovat hölmöjö, mutta Ed Kiina on hvä typpi. Useita hyviä sarjojakin on tullut.
- Äkkiävalmista
Noissa vanhoissa jaksoissa ollut Edd (hassu nimi) neuvoi kotitarveremontoiaa aika hyvin. Uskoisin että moni autoaan ropaava sai hyviä vinkkejä. Tämä uusi asentaja toimii enemmän ammattitaitoisella linjalla ja neuvonta on jäänyt pois. Nämä WD:n jaksot on tuollaista hifistelyä jossa auto remontoidaan suit-sait hienoon kuntoon. Muissa autoremonttisarjoissa saman auton kanssa taistellaan useamman jakson ajan ja silloin näkee vähän paremmin mitä kaikkea romujen korjaaminen loistokuntoon todella vaatii.
- 12h-urpot
kaikkein ärsyttävintä on pohjalaaset kellon ajat.ärsyttävä 12t kello jota ei muut käytä! klo 6 ja 10 ei tule mitän jota lupaavat? on saamarin harmillista kuunnella noita tuloaikoja joia ilmoitetaan 1800-luvun tyyliin, vielä reilusti 2000-luvulla ilmotetaan, oppimattomirn tyyliin 12h tekniikalla jolloin fiksummat etelässä joutuu arvuuttelemaan mitä tarkoitetaan?kun kuitenkin ollaan valtakunnan verkossa eikö pitäisi ilmoitrtaa niin kuin useimmat ajan ymmärtää?patatyhmät böndet ei opi sitä koskaan jos vanha malli jatkuu.miksi kiusataan fiksumpaa kansaN JOUKKOA,kun se ei lyhennä aikaa, harha kuva jota näillä junteilla riittää? valtakunta katsojista ymmärtää 24h ajan! joten pohjalAASET SIIRTYKÄÄ TÄHÄN AIKAAN? MUA SUORASTAAN V-tut-aa toi juntti asenne! kun ette kuitenkaan ilmota ip tai ap klo6, se pitää arvata? mistä tiedät että klo 10 onkin oikeasti 22 mutta juntti serkku ei sitä ymmärrä? kun 54h otetaan käyttön niin vuodessa juntit sen oppii. opppiihan ne sedät ja tädit netinkin niin miksi se 24h ei sitten käy kun kaikki muut sen osaa! nyky käytäntöön ei löydy perusteita, siis muuttakaamme käytäntö kaikille sopivaksi! kello aikaan 2018.
- Anonyymi
Kutosen ohjelmatiedot on kehitysvammaisen laatimia ja vasemmalla kädellä kirjoittamia täysin paikkansapitämättömiä muka oikeita ohjelmatietoja joojoo antakaa mun nauraa,kanava saattaa itsensä häpeään kun ei voi yhtään luottaa siihen mitä oikeasti tulee esimerkiksi nyt piti tulla ammattina sankari niin tupsahtikin mahtavat miesluolat vittu mitä vatulointia aivovammaiset pellet ja perseilijät.
- Anonyymi
Ja kaikki on niin päheää nykyisin, voi helvata!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564