Avain ei käänny virtalukossa

Turvatyynyn valo syttyy kun avainta yrittää kääntää. Mitään muuta ei tapahdu. Mikä voisi olla vika?
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uudet höyhenet tyynyyn, alkaa uni maittamaan.

Äänestä

onko kyse pv544 mallista vai uudemmasta ?

Äänestä

Mun Volvossa virtalukko on irti, koska sen kiinnittävät pultit (2kpl) on poikki. Ratti ei mene lukkoon.
Pyöriikö avain lukossa ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Völvöilijä kirjoitti:

Turvatyynyn valo syttyy kun avainta yrittää kääntää. Mitään muuta ei tapahdu. Mikä voisi olla vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu