Eikö kukaan...

Pieneenkylään

Eikö kukaan tänne kirjoittava tampio ole tajunnut että täällä huudetut asiat eivät merkitse yhtään mitään todellisuudessa. Henkistä masturbaatiota kaikki tyynni. Se että ennen torilla huutelussa piti varoa ettei väärät ihmiset kuule mitä päästää suustaan, jarrutti hiukan. Täällä ei tarvitse sitäkään rohkeutta. Voi haukkua ihmisiä just miten haluaa ja sitten ottaa pienet tyytyväisenä ”että sainpas sanottua ja siitä saivat”. Raukkamaisuus nousee ihmisyyden eteen. Hyi helvetti.

4

285

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • surkimusolet

      Sun mielestä tosiasioiden ja ongelmien kertominen on raukkamaista. Se on mm. raukkamaista, ettei opettajat uskalla puuttua oppilaiden vaatetuksiin. Taidat olla yksi säälittävistä heistä. Otan selvää.

    • Peräsmies2

      Mitä on henkinen masturbaatio? Tosi älykästä. Onko sulla pukamansuristin?

      • pellepuku

        Todella surkea olet. Naurettava pelle ja pupupöksy!


    • Siismitenkämeni

      Nyt jäi vähän tuon aloittajan pointti auki. Haukkui tänne kirjoittajia tampioiksi ja täysin turhiksi kirjoituksiksi - ja tämä sama, selvästi suuri ajattelija, siis kirjoittaa samalla tälle sivulle.
      Ajatuksen juoksusi on kyllä hieman erikoinen, mutta niinhän suurilla ajattelijoilla ja älyköillä on tapana.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1602
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      84
      1085
    3. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      397
      1023
    4. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      68
      995
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      177
      944
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      94
      861
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      64
      633
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      622
    9. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      170
      613
    10. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      608
    Aihe