En pysty unohtamaan sinua

Tuntui niin että oisit ollut se ”mun ihminen”
8695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En minäkään erästä :(

Äänestä
  • Miksi pitäisi unohtaa?

    Äänestä

  • toinenkaaneiunohda kirjoitti:

    Miksi pitäisi unohtaa?

    Toivottavsti ei tarvitsisikaan! :)

    Äänestä

olen se sinun ihminen ja sinä olet minun. En unohda sua.

Äänestä

Tiedän tunteen. Ja varsinkin sen yksipuolisen kaipauksen.

Äänestä

Millanen tilanne teillä on tällä hetkellä?

Äänestä

Mehän olemme toistemme, se on selvää.
Haittaako jos ihailee silti vaikka ei heti alettukaan pussailee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitenpystyisin kirjoitti:

Tuntui niin että oisit ollut se ”mun ihminen”

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu