Onko jokin taho vihdoin saanut nämä lopettamaan toimintansa: https://limiittilainat.fi muut vastaavat saitit joita noilla on.
Joko tuli loppu?
5
775
Vastaukset
- VippiSeppo
Toivottavasti tuli. Nämä huijarit mainostavat 2250e limiittejä vaikka oikeasti kukaan ei ole saanut noilta kuin 50e. Lakia kiertävät ja hädissään ilmoittaa asiattomaksi viestit joissa kerrotaan totuus heidän touhuistaan. Suoli24 poistaa mutta minä poika jatkan totuuden ilosanoman levitystä niin monasti kuin tarve vaatii. Seuraavaksi jos viesti poistuu saa poliisi vinkin että täällä suojellaan lain kiertäjiä.
- erkki5555s
Juuri näin. Vaikka asia onkin niin että nyt nuo sulkee kioskinsa hetkeksi aikaa ja pian tullaan taas uuden huijauksen kanssa markkinoille. Noiden saittien nimetkin on niin naurettavia että aivan pahaa tekee.
- erkki5555s
Asiaa, olen samaa mieltä, että huijarit kuriin. Minä poikakin sairastun kaikenlaisista saittien nimistä ja aion itsekin viedä asian poliisi tutkittavaksi. MINÄ POIKA SE OLEN SELLAINEN POIKA.
- vuosiaovatmarkkinoineet
JUUH, se on kovan jätkän merkki se jos uhittelee niitä ketkä ajelee prätkällä ympäri kyliä ja persuksissa lukee erkki jos vielä kykenevä laittamaan limmitit tervaan höyhenettynä parrulle sitten rajan toiselle puolelle. Mahtaneetko olla joku mc mongols tapainen san diegosta kun viranomaiset ei tee mitään.
- VippiSeppo
Vaan joko on taas aloittaneet kun jälleen tuli txt viestillä mainos että ota 50e 7 päiväksi limiittilainalta. En varmaan ota!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837101Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1096168Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455404Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845238Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635205Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405108Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274595Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380