kuka tietää lääkkeestä sildenafil
tietoo tarvitseva
tietoo
81817
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Uusavutunko siellä kyselee jonninjoutavia??
https://laakeinfo.fi/Medicine.aspx?m=7869&d=3098947
Tuossa on mitä Lääkeinfo tietää kyseisestä aineesta. Tarkemmin kannattaa kysellä siltä lääkäriltä, jolta reseptisi käyt hakemassa.
Sain tutulta lääkäriltä yhden pakkauksen reseptin. Kokeiltiin, mutta ei tuntunt ainakaan silloin auttavan, ehkä vähän. Olemme keksineet muita "luonnollisempia" konsteja, vaikkei erektio niin häävi olekaan. Jään huulille ja ainakin vaimo saa kiksejä..
Oli käytössä. Muuten aika tehokas lääke, mutta sivuvaikutuksena tuli nenän tukkoisuutta ja päänsärkyä.
Olen käyttänyt n. vuoden ajan ja toimii hyvin. Sivuvaikutukset vähenevät aikaa myöten. Nenän tukkoisuus naaman punotus ja päänsärky on pieniä vaivoja siihen nähden, mitä hyötyä lääkkeestä on. Suurin haittapuoli on lääkkeen lyhyt vaikutusaika.
Hyvä lääke. Viagran rinnakkaisvalmiste. Mulla riittää 100mg tabletista neljäsosa. Vaikuttaa lähes vuorokauden. Kunnon sessioihin pitää ottaa puolikas, mutta silloin voi jo naida ilman taukoja useita tunteja. Fyysinen kunto tulee ennemmin vastaan. Varmaan vie vähän tuntoherkkyyttä, ainakin isommilla annoksilla. Erektiot on mahtavia, varsinkin peppuseksissä tuntuu, että kalu saattaa oikeasti räjähtää.
Halpa lääke kaiken lisäksi. Varmaan suurin vaikutus tulee henkiseltä puolen, kun pystyy taas olemaan "mies".
Lääkärissä käynti kesti 5min, joten sitäkään ei kannata kauhistella. Joillekin työntävät sormen perseeseen, mutta sekin kannattaa ottaa kokemuksena :)
Lääkäri saattaa tutkia eturauhasen, jonka toiminta vaikuttaa erektiokykyyn. Tätä tutkimusta ei tarvitse säikähtää vaikka tutkimus tehdäänkin peräaukon kautta tunnustelemalla. Tutkimus kestää vain pienen hetken, kannattaa pestä takapuoli ennen lääkäriin menoa.
Hyvä lääke, auttaa hyvin. Ei juuri sivuvaikutuksia. Ja lisäksi halpa.