Lii Andersson menossa seuraavaan HALLITUKSEEN

jos saa TIKKARIN imeskeltäväksi, mielellään ruotsalaisen ja tekstitetty ruotsiksi....siinä lyhyesti arvot ! Li seuraa Arhin ja Siimeksen jalanjälkiä ??
8145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Paavo myös hallituskelpoinen,jos saa tilkan venäläistä prändyä aamuisin

Äänestä

Mutta ensin pitää liin pesäkolon suulle laittaa jyviä, jotta tämän urhean vasurin saa ulos kolostaan.
Vaarana on silti nälkäiset oikeistohaukat joille pieni pehmeä selkärangaton välipala aina maistuu.

Äänestä

Liin on kuitenkin esitettävä Suomen kansalla syvin ja nöyrin anteeksipyyntö edustamansa aatteen moninaisista rikoksista ihmisyyttä vastaan.

Äänestä

Sitä odotellessa kun Soma Li Andersson ja Emma Kari pääsevät hoitamaan suomen Islamoitumista......... Refugees Wellcome metodeillaan........

Äänestä

Lii lähtee laivaristeilylle liput alkajen kolmekymppiä tulkaa kaikki mukaan.

Äänestä
  • Mitä siellä risteilyllä hän antaa ymmärtää vai ymmärtääkö antaa?

    Äänestä

Olisikohan vaalit syytä pitää ensin?

Äänestä
  • Ensin kyllä pitää ottaa housut pois....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ddggzzx23 kirjoitti:

jos saa TIKKARIN imeskeltäväksi, mielellään ruotsalaisen ja tekstitetty ruotsiksi....siinä lyhyesti arvot ! Li seuraa Arhin ja Siimeksen jalanjälkiä ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu