Toivottavasti Sulla on helpompaa - onhan Sulla.
Ei yhtään jaksaisi ilman Sua.
Ei yhtään jaksaisi ilman Sua.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tata ikavan tunetta. Kaipaan sua tosi paljon. Eli en tiedä onko mullakaan sen helpompaa.
siinä että kuvittelet sillä olevan helpompaa.
Sinä vain...♥
Minä vain...♥
Paljon isoja Ässiä. 🤔
Ei ollut tänään kuule helppoa, ollenkaan.. Sinnittelin "sen kellon ajan yli" etten soita !!
Tuskaa oli. Viimeiset 20minuuttia oli yhtä repimistä ja tuskallisimmat sinnitellä.
Ei helppoa mullakaan. Tänään työpöydän ääressä tehtäviäni tehdessä ikävä puristi yhtäkkiä tosissaan... hän vaikuttaa tehneen lopullisen eron.
Mulla on ollut ikävä jo niin kauan, sinä (jos olisit hän) tiedät kuinka kauan, jotta tavallaan se on sellainen "krooninen kipu", jonka kanssa on ollut opittava elämään. Viime aikoina se on kuitenkin voimistunut ja vihloo välillä oikein voimakkaastikin.
mennä sille Ässä-naiselle, kun oli laiteltu isoja ässiä. Taisi olla jiiltä ässälle.
Jiipäjii. olet selevännäkijä
Pitäiskö mun nyt vetää tästä ne omat johtopäätökset? Kun ei ketään ollut ja läpälässynlää, niinkö?
Tällä palstalla vai todellisuudessa vaiko molemmissa? Mä voin vastata kyllä on.
Mä oon löytänyt hyvän keinon kaikille tunteille ts.keinon päästä tunteettomuuteen. Aivan hirvee kiire työrintamalla, höökä muutenkin harrastuksista ja paikasta toiseen. Ongelmiksi väliin tulee isommat sairastumiset, jolloin pakko jonkun verran pysähtyä, mutta kun on tarpeeksi sairas niin ei mieti muutakuin, että miten jaksaa seuraavaan päivään.