KUPLAOHJELMA

asiallisuuttako

Mainos telkkarissa on sairasta. Näytellään vammaisia. Tasokkuutta néloselle pitäisi saada.Tyhmiä ohjélmia on liikaa!!

14

516

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fghjklö

      Katsoin juuri pätkän, puolessatunnissa tulee pari kysymystä,,.
      Lopun aikaa höpöttävät paskaa, kuka sitä jaksaa kuunnella kun ohjelma etenee madon vauhdilla.
      Ilmeisesti tuota akua taas tyrkytetään joka ohjelmaan ,,niiku sitäEX-niinaakin latelee latteuksia napakympissä,
      Ja Kataja lausuu jokakerta saman lauseen,,, minun läheinen ystävä vähän liiankin läheinen.
      En tiijä sitte onko römsälle päässy,, vai mitä se mainostaa.

    • Mirttikää.hetki

      Huono uutinen. Olisit Henkka pysynyt...

    • Tukkeli

      Joo, ei tarvitse katsoa kyllä yhtään jaksoa mainoksen perusteella. Väsynyt Pirkka -Pekka, huutava Hautala, tekohauska Hirviniemi. Kuka helvetti näitä keksii...

      • Eiiiiiiiiiiiihhhh

        Kuinka Pirkka-Pekka on alentanut itsensä tälläiseen täysin merkityksettömään sontaan.. onko rahapula yllättäny? Olis taas ollutkin, että tämä on samaa shittiä, mitäänsanomatonta alytöntöntä p-puhumista, mitä suurin osa tv:n "viihdeohjelmista " on nykyään. Kuka tämänkin ohjelman ideasta on vastuussa?


    • kuplaolikupla

      Katsoin 2.4. Kuplan. Kamalaa vouhkaamista ja tekohauskaa vanhoine vitsineen. Anni Hautalan kikatusta ei jaksa yhtään. Tämä jakso oli ainakin huonompi kuin huono. Toivottavasti seuraavat jaksot ovat parempia, jos ohjelma aikoo saada edes 10 katsojaa.

      • EiNelonenkaanHuonoOle

        Voin vaikka vannoa, että jokaikinen jakso tulee saamaan enemmän kuin 10 katsojaa!


    • Popopoppoo

      Ei pysty katsoo ku viis minsaa, on se vaan nin paska ohjelma.

    • Nytkylläriittää

      Eikö tota Anni Hautalaa saa millään konstilla pysymään pois telkkarista.
      Ei tee muuta kun hihittää tai huutaa kokoajan.

    • dt6745757

      Todella ala-arvoinen esitys. Tekohauska Hirviniemi laitettu taas pilaamaan tv-viihdettä. Luulee olevansa itse hauskakin näyttelijä. Piti se Riihimäki taas nostaa esille. Taitaa kaverilla olla jokin lääkitys päällä joka ei näytä oikein olevan kohdillaan.

      Pirkka-Pekka tuntui olevan oikeastaan vain pahoillaan kun on lupautunut tällaiseen roskaan mukaan . Yritti sekin olla hauska mutta ei ollut.

      Henkka Hyppönen onkin rasisti: sanoi tutkija-tehtävässä että hyvä ettei ainakaan tutkijat ole sentään tummaihoisia.

      Erittäin huono ohjelma jota ei tarvitse seuraavaa jaksoa katsoa.

    • ozjisxiihichxhcui

      Jokainen jakso esitetään 9 kertaa. Siis ensiesityksen jälkeen 8 uusintaa.

    • Hollander

      Täyttä paskaa, ei muuta.

    • Juppijappi

      En kanssa ymmärrä koko ohjelmaa. Ei varmasti kerää mitään katsoja ennätyksiä.

    • Tttrrreeesss

      Henkka pilaa oman maineensa tässä proggigsessa. Turhaa lässytystä ja väkisin tehtyä moskaa.

    • Kokkis

      Tää Hautala hirnuu joka ohjelman pilalle. Ja radiossa kuuluu joka aamu n. sata kertaa totanoin. Huono

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      306
      10905
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      335
      7554
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      86
      2057
    4. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      82
      2043
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      125
      1817
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1561
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1221
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      49
      1013
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      868
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      312
      772
    Aihe