Chevroletin alamäki

91606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

TOdella upeeta, että kerroit todella vanhan jutun meillekkin... Kiitos!

Äänestä

halpaa tavaraa.

Äänestä

tossa ei oo muuta chevyä kuin merkki

Joo ja alamäki jatkuu kiitos daewoon

Äänestä
  • Ohan se hienoo kun saadaan paljon autoja myytyä mutta chevroletiltä menee vaan maine kun tommosia romukoppeja myydään chevyinä.

    Äänestä

  • Ernesti kirjoitti:

    Ohan se hienoo kun saadaan paljon autoja myytyä mutta chevroletiltä menee vaan maine kun tommosia romukoppeja myydään chevyinä.

    Eipä näissä uusissa Letukoissa muuta eroa niihin sinun Chevyihin ole kuin raudan määrä. Nykyäänhän on kaikki kevyt- sitä sun tätä muotia.
    Oikeasti Daewoon laatu pärjää erinomaisesti amerikan vastaavaan verrattuna.
    Letukka kulttiautona säilyy muistoissa ja hyvänä pidettyjen yksittäisten vanhojen autojen muodossa.
    Muuten, mitä mieltä muuten olet tuosta Chevrolet Nivasta siinähän on jopa moottori venäläinen?

    Äänestä

tuo voi olla kiva pikku SUV

Äänestä
  • että on siisti

    Äänestä

Meitinkin Chevrolet on alamäessä: aina kotoa lähtiessä mennään ensin alamäkeä ja se on hyvä juttu ettei tarvi alkaa kylmällä koneella heti ylämäkeen ajella.... :)

Äänestä
  • HIENO BIILI..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


A G kirjoitti:

Joo että Lada! http://autoworld.szm.com/en/index.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu