Vaimo sai isoa!

Vaimoni on ollut kiinnostunut iso kaluisesta kokemuksesta.
Järjestin yhden ison siittimen omaavan kaverin meille saunomaan. Kun lähdimme ystäväni kanssa saunaan niin sanoin vaimolle että nyt saat isoa jos haluat ja tule meidän kanssa saunaan. Vaimoni tultua saunaan hän hämmästyi kaverin isosta ja kiihoittui myös.
Hetken kuluttua kysyin vaimolta ja ystävältäni haluaisivatko he harrastaa kimppaseksiä
Kaveri vastasi myöntävästi heti johon vaimo sanoi jos kerran kumpikin haluaa niin lähdetään toteuttamaan sitten sitä.
Naimme vaimoa usein illan ja yön aikana ja vaimoni sai isoa kunnolla.

1

3555

4Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaverini tuli aattona käymään toi konjakkipullon oltiin vaimon kanssa kippailtu jo iltapäivästä katsoi Markusta eikö mulle mitään juotiin aikamme sauna oli lämmin sanoin menkää saunaan etteköhän te jotain keksi. Markus sanoi ei kai me silleen, vaimo meni saunaan sanoin Markukselle se olis vasta lahja, Markus katsoi ei sitten puhuta riisui ja meni saunaan , kuulin kun vaimo sanoi ei kai se tosissaan ollut kuului naurua ja hiljeni jonkin ajan päästä vaimo sanoi pesuhuoneessa älä nyt ihan oikeasti sitten alkoi kuulua ulinaa vaimo sai lahjaa kunnolla, tulivat välillä jäähdyttelemään kysyin oliko löylyä vaimo nauroi ehkä liikaakin juotiin lasit konjakkia menivät uudelleen nyt kuului huonommin panivat saunan puolella Markus tuli ensin joi yhden ja lähti kuittas kiitos lahjasta voin tuoda konjakkia useammin.
      Menin saunaan vaimon posket oli punaiset alkoi pesemään kerkisin taakse olihan pillu täynnä vaimo kuiskas ihana lahja sanoin sait kahdeti ja minä vain yhden.
      Vaimo sanoi tähän vois tottua ja pyllsti ja kiljui kun laskin sisään vaimo nousi ja suuteli kuiskas ihana mies olet tänä yönä ei nukuta annan kaikille jolla seisoo onneksi ei ketään tullut. Vaimo sai aamuun mennessä kahdesti

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      84
      5870
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3507
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      157
      2023
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      227
      1959
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1721
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1475
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1011
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      991
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      980
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      917
    Aihe