Saatana alkaa ottaa nuppiin trivago tuuttaus. Uskotaan vähemmälläkin että kannattaa itse varata hotla eikä mistään Niemisen akan firmasta.
jo piisaa trivago
12
2031
Vastaukset
- trivago
Löydä sopivin hotelli ja vertaile hintoja useilta eri sivustoilta
- KääntynytItseäänVastaan
Tuon aivopesu-kampanjan on ollut pakko maksaa miljardeja?? Kuitenkin jo vuosia kestänyt mainostykitys, joka kanavalla ja jatkuvasti.
Itseeni tuollainen vaikuttaa siten, että en tule koskaan edes kusemaan ko. firman suuntaan, vastaavia ja parempiakin löytyy silloin kun tarve.- nätti_nainen
Ni mut onhan se ihan nätti nainen siinä mieluummin sitä katselee kuin jotain enpuskeja veitoloita tuputtamassa omia ideologioitaan väkisin päähän
- OliskoTotta
nätti_nainen kirjoitti:
Ni mut onhan se ihan nätti nainen siinä mieluummin sitä katselee kuin jotain enpuskeja veitoloita tuputtamassa omia ideologioitaan väkisin päähän
Jostain luin että ko nainen on Riku Niemisen (munamiehen) vaimo.
- Tyhmäkuoon
Trivako-juontajalla on nätit vaatteet ollu, mut niitä kiilapohjia en ymmärrä leveähelmaisen hameen kanssa
- jflsdajlfjsl
Kylläpäs on mainoksen esiintyjä hoikistunut, melkein jo ihan liikaa...
- ghu657
Samanlainen mainos kuin kansainvälisilläkin kanavilla. Ihan saman oloinen nainen, samat vaatteet ja repliikitkin on ihan identtiset.
- BuliUggo
Trivago ja Momondo.
Siitä vaan hintoja vertailemaan.
https://www.trivago.fi/
https://www.momondo.fi/horizon/sem/flights/general?lang=fi&skipapp=true&gclid=Cj0KCQjwyYHaBRDvARIsAHkAXcv3yhqmqkeSCwIV1PH-Ib1WH4N77XuFvZsGL2D9_8-q9iMEPP_hk9oaAqXlEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&g_kw=momondo- Anonyymi
Trivako ja Homondo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trivako ja Homondo.
Tripersevako
- MuhamedAhmedÖhmedMehmed
Saman mainoskatkon aikana.4 kertaa TriVaGo vertailee
ja 2 kertaa MoMonDo vertailee.
Vertailuja rittää.Oliskos vielä muita vertailuja tulossa. - nhggg
Kiilapohjia hameen kanssa?? No voi elämä, mitä väliä onko ne korot kiilat vai tolpat? Niin tai näin, korkokengät sopivat juurikin vain hameiden kanssa pidettäviksi. Lenkkarit voi laittaa sitten farkkujen kanssa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1966743SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1943466Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti263229"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1722189Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401747SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?851687Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1161424Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141056- 120953
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii16915