Mun likkakaveri. Eli siis mua kiihottaa kun vanhemmat miehet katselee mun likkakaveria kuolaten kun ollaan jossain kauppakeskuksessa tai jossain muualla julkisella paikalla .Usein tulee runkattua ja fantasioitua että joku vanhempimies tulee ehottaan likkakaverilleni sexiä vaikkapa maksusta ja et pääisi salaa näkeen kun ne nai vaikka hotelissa tai autossa jossain Syrjäsellä parkkiksella .Tulee usein kuviteltua kun naidaan et oon vanhempi rikas mies ja tyttöni antaa pillua maksusta .
Vanhemmat miehet ja
twastuncle
101135
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Et oo siis vielä kertonu sille sun haaveistas. Meinaan, kun se on vielä.
Paljon haluut provikkaa et myyt mulle sun tyttö ystävää? Ja tikkarin saat kanssa voit sitä imee samalla.....
Voitaisiin ottaa kolmen kimppa sinä katsot ja minä hyväilen, kutittelen kielellä ja lopuksi panen sun likkakaveria..... miltäs kuullostais?
Kuulostaa hyvältä. Keskustellaan lisää yksityisesti: hetajo ät hotmail com
Aika monella parisuhteessa olevalla nuoremmalla tytöllä on salainen Sugar Daddy josta poikakaveri ei tiedä.
Mä oon 40v ja voisin virtsata likkakaverin pilluun, suuhun.
Voin kyllä tulla avuksi:)
Usein huomannut kun nuoret naiset kauppakeskuksissa keimailee vanhemmille ukoille ,monesti miettinyt että kuinkahan monta kertaa niiden kauppakeskusten vessoissa tytöt on antanut suuhoitoa pientä korvausta vastaan vanhemmille miehille.
Eilen katselin Kampin kauppakeskuksessa kun vanhempi mies jututti pitkään sellaista arviolta 18 kesästä tyttöä ja aikansa juteltuaan lähtivät kävelemään yleisö vessojen suuntaan ,taisi tyttö saada sperma suihkeen suunsa "sedältä".
Entäs sitten? Ihan ok menoa.