Populismia parhaimmillaan / pahimmillaan:
Ministerinä toiminut norjan persu häpäisi norjalaisia ja joutui samantien jättämään ministerin pestinsä. Tilalle laitettiin väkivallasta tuomittu norjan persu.
Norjan persu häpäisi norjalaisia
Vuonomaa
2
254
Vastaukset
- SompanssitOslossa
Mikä on Norjan persu......
- Anonyymi
Stallariräyhikset rinnastelee mielivaltaisesti mitä tahansa Persuihin. Se on muotia. Ja tyhjäpäiväistä räksytystä. Se vain kertoo, että heidän kannattamansa puolueen populismi herättää kiihkomielisyyttä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253